17 اکتبر

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

عمل زیبایی بینی ممکن است عوارض کوچک و بزرگی برای فرد در پی داشته باشد .

انجام این عمل به صورت تخصصی و با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا باید انجام بپذیرد ، تبحر یک جراح نقش به سزایی در عوارض ناشی از این عمل دارد ، بنابراین یک انتخاب صحیح میتواند شما را با حداقل مشکلات روبه رو نماید .

آبریزش بینی از جمله مواردی است که ممکن است بسیار کوتاه یا بلند مدت باشد.

بسیاری از افرادیکه کاندیدای جراحی بینی هستند از آبریزش بینی و از دست دادن حس بویایی خود واهمه دارند .

اما این تنها یک باور ذهنی است و عمل بینی عوارض دائمی برای فرد در پی نخواهد داشت و معمولا به دلیل داروهای بیهوشی و عمل انجام شده برروی بینی ، فرد دچار آبریزش میشود که  معمولا این عارضه تا 72 ساعت بعد از عمل بهبود میابد ، پس جای نگرانی برای این عارضه وجود ندارد .

.بهتر است در موارد حاد و یا مزمن که بیمار از آبریزش بینی رنج میبرید داروهای آنتی هیستامین مصرف نمایید .

همچنین برخی تصور میکنند که مشکل آبریزش بینی با عمل جراحی بینی قابل حل است که باید خاطر نشان نمود که مشکلات خارش و حساسیت و آبریزش های بینی ارتباطی به جراحی زیبایی بینی نداشته و تنها به دلیل حساسیت خود فرد است . بنابراین به جای عمل جراحی بینی باید حساسیت را برطرف نمایند .

با تشکر از اینکه نظرات و انتقادات خود را با دکتر پرنیا در میان میگذارید .در صورت نیاز به طرح سوالات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

مدیریت سایت دکتر پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

16 − 15 =

Call Now Button