13 اکتبر

اتوپلاستی

اتوپلاستی

اتوپلاستی عنوانی برای جراحی زیبایی گوش میباشد ، در طی این عمل جراحی گوش های بلند و آینه ای شکل به سمت سر کشیده شده است و حالت صاف و طبیعی میگیرد .

ممکن است گوش دارای مشکلات دیگری مثل افتادگی یا بزرگی بیش از حد نیز باشد که در این صورت انجام عمل زیبایی در گوش ها توصیه میشود.

عمل جراحی اتوپلاستی که عمل زیبایی گوش محسوب میشودشکل و ظاهر یک گوش یا هردو گوش فرد را تغییر میدهد و معایب آن را اصلاح میکند.این عمل مشکل بسیاری از افراد که از ظاهر گوش خود رنج را حل نموده است  . عمل اتوپلاستی همچنین می تواند شامل کاهش اندازه گوش یا لاله گوش و نیز اصلاح گوشی که در اثر  ضربات یا حادثه شکل خود را از دست داده ،برای حذف پوست و غضروف اضافی موجود در ناحیه گوش باشد.از این رو انجام این جراحی بر روی فرد ایجاد انگیزه نموده و اعتماد به نفس فرد را افزایش میدهد .

مشکلات گوش ممکن است مادر زادی یا اتفاقی رخ دهد ، ممکن است وارد آمدن ضربه و یا یک نوع بیماری در این عارضه ها نقش داشته باشند .

نتیجه ی عمل زیبایی گوش بسیار خوشایند و رضایتبخش خواهد بود ، زیرا گوش جزو آن دسته از اعضای بدن است که چهره را مورد تاثیر قرار میدهد و نمیتوان آن را از نظرها پنهان نمود. بنابراین در صورتیکه مشکلات عدم قرینگی ،نداشتن لاله گوش،مشکلات بزرگ بودن و یا کوچک بودن بیش از اندازه ی گوش ، افتادگی و … وجود داشته باشد انجام این عمل زیبایی توصیه میشود.در نتیجه ی این عمل میتوان مزایای زیادی را نام برد که به برخی از آنها اشاره ای میکنیم :

  • این عمل جراحی عوارضی نداشته و بسیار ایمن است
  • بسیاری از مشکلات و نواقص ناحیه ی گوش را میتوان با این جراحی حل کرد.
  • بعد از عمل شاهد مسخره کردن دوستان و اطرافیان نخواهید بود.
  • این عمل برای افزایش اعتماد به نفس و انگیزه ی روحی در افرادی که شکلات گوش دارند توصیه میشود.
  • زما استراحت آن کم است (یک هفته)
  • ظاهر را زیباتر کرده و تاثیر به سزایی در فرم صورت ایجاد میکند.
  • امکان انتخاب گوش مورد علاقه در این عمل وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

.

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

14 − سه =

Call Now Button