28 ژوئن

اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

پروتز سینه یکی از روش های بزرگ کردن و حجیم کردن بافت سینه ها است که قبل و بعد از انجام این جراحی باید اقداماتی صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این مقاله توضیح مختصری در رابطه با پروتز سینه داده می شود تا در این زمینه شما اطلاعات لازم را بدست آورید.

اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در این جراحی از دو نوع پروتز آب نمکی و سلیکونی برای حجیم کردن بافت سینه ها استفاده می کنند که امروزه با توجه به مزیت های پروتز سیلیکونی از این  نوع پروتز بیشتر استفاده می شود. یکی از سوالات متداولی که از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده  می شود محل ایجاد برش در جراحی پروتز سینه می باشد.

در جراحی پروتز سینه از 4 نوع برش، برش زیر بغل، برش زیر سینه، برش دور هاله سینه و برش در دور ناف استفاده می شود که در زمان مشاوره دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در رابطه با نحوه برش و اینکه کدام نوع از برش برای شما مناسب است توضیحاتی می دهند همان طور که در قسمت قبل گفته شده بود اقدامات و مراقبت هایی قبل از جراحی پروتز سینه باید رعایت گردد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

اقدامات لازم قبل از پروتز سینه

در صورتی که شک به حاملگی دارید در زمان مشاوره و قبل از جراحی پروتز سینه باید به پزشک خود اطلاع دهید زیرا در صورت حاملگی جراحی پروتز سینه باید در زمان دیگری انجام شود.

یکی از اقداماتی که قبل از جراحی پروتز سینه باید صورت گیرد قطع مصرف داروهایی است که اثر ضد انعقادی دارند مانند ژلوفن، بروفن و …

قبل از جراحی پروتز سینه همانند سایر جراحی ها باید از ساعت 12 شب قبل جراحی از خوردن غذا اجتناب نمایید.

اقدامات لازم بعد از جراحی پروتز سینه

یکی از اقداماتی که بعد از جراحی پروتزسینه باید رعایت گردد استفاده از سوتین مخصوص است که در گرفتن بهترین نتیجه از جراحی پروتز سینه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند بعد از جراحی پروتز سینه حتما باید از سوتین های مخصوص استفاده نمایید.

به هیچ عنوان بعد از پروتز سینه نباید فعالیت های شدید و ورزش های سنگین را انجام دهید و از حرکات بیش ازحد دست خود خودداری نمایید.

یکی از اقداماتی که قبل و بعد از جراحی پروتز سینه باید رعایت گردد قطع مصرف دخانیات و مشروبات الکلی است.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

3 + 17 =