05 سپتامبر

انتخاب بهترین سایز مناسب پروتز سینه

انتخاب بهترین سایز مناسب پروتز سینه

انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه بسیار مهم می باشد زیرا نتایج دراز مدت مهمی را خواهد داشت و در فرم سینه های شما تاثیرگذار می باشد . سایز پروتزی را انتخاب نمایید که علاوه بر ایجاد برجستگی لازم، مشکلی را بعد از جراحی برای شما ایجاد نکند.

انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه

انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه

برخی از خانم هایی که خواستار انجام این جراحی هستند می خواهند که کسی متوجه عمل جراحی آن ها نشود و نتیجه عملشان طبیعی باشد که با یک انتخاب درست در سایز سینه و دریافت مشاوره های لازم از پزشک می توانند خواسته خود را عملی سازند، توصیه می شود در انتخاب یک سایز مناسب برای جراحی پروتز سینه مشاوره های لازم را از پزشک خود دریافت کرده و به نظر پزشک احترام گذاشته شود و اجازه دهید جراح سایز مناسبی را بعد از اندازه گرفتن پهنای سینه و ارزیابی پوست سینه برای شما انتخاب نماید .  پهنای سینه و میزان کشش پوست سینه تعیین کننده سایز پروتز می باشد، در افرادی که پهنای سینه کوچکی دارند از پروتز هایی با سایز کوچک استفاده می شود، در این افراد توصیه می شود که انتظارا منطقی داشته باشند و از جراح خود تقاظای پروتز هایی با سایز بزرگ نداشته باشند زیرا در این افراد پوست کشش کافی را ندارد و ممکن است عوارضی بعد از جراحی ایجاد شود که نیاز به جراحی مجدد پروتز سینه باشد . متناسب با هر پهنای سینه پروتز هایی با انوع برجستگی بالا، متوسط و کم وجود دارد که با مشاوره پزشک می توانید یکی از این انواع برجستگی را انتخاب نمایید.

نتیجه گیری

با مشورت با جراح سایز پروتزی را انتخاب نمایید که هماهنگ با پهنای قاعده سینه شما باشد، زیرا اگر پروتز انتخابی پهن تر از پهنای داخلی قاعده سینه باشد باعث کش آمدن پوست می شود، که این امر موجب می شود شما از نتیجه جراحی تان راضی نباشید، پروتز هایی با سایز بزرگ می تواند بدلیل سنگینی وزن بعد از انجام این جراحی باعث افتادگی و آویزانی بافت سینه شما شود. پزشک بعد از ارزیایی های لازم و بررسی بافت سینه شما بهترین سایز مناسب پروتز را برای شما انتخاب می نماید و فرم زیبایی را در سینه های شما ایجاد می کند.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

20 + شانزده =