انتخاب برگه

براکیوپلاستی

براکیو پلاستی

امروزه روش های مختلفی مانند لاغری با لیپوماتیک برای افراد ارائه می شود ،به کمک لیپوماتیک می توان بافت چربی های اضافی را بیرون کشید و باعث تناسب اندام افراد شد . یکی از موارد بسیار مهم در زیبایی اندام فرم دهی و زیبا سازی بازوها است که اغلب در افراد چاق و یا کسانی که دچار افتادگی بازوها شده اند این امر یک آرزوی دست نیافتنی است .

براکیو پلاستی برای زیبایی بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این جراحی برای بازوهای شل و افتاده مناسب است که در اثر لاغری و یا کهولت سن دچار افتادگی شدید و تخلیه چربی شده اند . البته این مشکل در افراد چاقی که دچار کاهش وزن شدیدی شده اند نیز دیده می شود .

براکیوپلاستی با ایجاد یک برش در زیر بغل یا در انتهای بازو پوست اضافه ی این ناحیه را بر می دارد و در نهایت با زدن بخیه های بسیار ریز و ظریف موجب لیفت بازو می گردد .

براکیوپلاستی

معمولا افرادی که دارای بازوهای بسیار شل هستند در پوشیدن لباسهای تنگ دچار مشکل می گردند کاربرد دارد ، با افزایش سن و وزن قسمت تحتانی بازو ها دچار پتوز یا افتادگی می شود که در این حالت عضلات بازو انقباض گذشته خود را از دست می دهند و در نهایت منجر به افتادگی و از بین بردن ظاهر زیبای بازو ها می شود .

براکیوپلاست که در بسیاری از موارد با ساکشن یا لیپوماتیک همراه است .

برای انجام این جراحی فرد

  • از نظر مشکلات پزشکی و بیماری ها مورد معاینه قرار بگیرد
  • در رابطه با افزایش یا کاهش وزن از او سوالاتی پرسیده شود
  • مصرف یا عدم مصرف سیگار وی بررسی شود
  • بازوی بیمار به صورت کل باید مورد معاینه قرار بگیرد( دامنه حرکتی، آرنج،شانه،دست و قدرت دست )
  • چربی و پوست های اضافی ،شل بودن پوست و کیفیت پوست نیز مورد بررسی قرار بگیرد

درمان چاقی بازوها

درمان چاقی و افتادگی بازو ها در مرحله ی اول نیاز به مقداری کاهش وزن از جانب بیمار دارد و در ادامه نیاز به لیپوساکشن چربی و در نهایت لیفت پوست می باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =

Call Now Button