07 آگوست

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

تزریق چربی در سینه به منظور افزایش سایز سینه صورت می گیرد که یک روش بسیار ایمن و کم خطر می باشد و بعد از انجام این تزریق ظاهر سینه بسیار طبیعی و منعطف می شود.

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

نحوه تزریق کردن چربی در سینه

تزریق چربی در سینه با بی حسی موضعی انجام می شود در ابتدا نواحی که قرار است چربی از آنجا استخراج شود نشانه گذاری می شود و قبل از استخراج چربی استریل می گردد. معمولا شکم، پهلو، باسن و ران پا نواحی هستند که با استفاده از لوله کانولا چربی ها از قسمت ها استخراج می شود. در برخی از موارد برای دستیابی به بهترین نتیجه و ماندگاری طولانی مدت چربی برداشته شده با PRP گرفته شده از خون بیمار ترکیب می شود و سپس با استفاده از سرنگ به سینه تزریق می گردد.

این روش کاملا سرپایی می باشد و بعد از تزریق چربی در سینه بیمار مرخص می شود برخی از بیماران بعد از تزریق چربی در سینه با کمی ناراحتی مواجه می شوند و التهاب و تورمی را در سینه های خود مشاهده می کنند که این احساس درد به طور نرمال بعد از گذشت یک هفته برطرف می شود اما ممکن است التهاب و کبودی بیشتر به زمان نیاز داشته باشد تا برطرف شود. شما عزیزان می توانید برای انجام عمل تزریق چربی به سینه به مطب دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید تا با انجام این تزریق ظاهر زیبایی را درسینه های خود ایجاد نمایید.

مزایای تزریق چربی در سینه

  • انطباق سریع چربی تزریق شده با بدن بدلیل این که چربی از بدن خود فرد گرفته شده است.
  • بدلیل برقراری پیوند با بافت های زیرین امکان جابه جایی بعد از تزریق چربی وجود ندارد
  • ماندگاری طولانی مدت نسبت به سایر فیلر ها

عوارض تزریق چربی در سینه

با استفاده از این روش بزرگ کردن سینه محدودیت سایز در افزایش سایز سینه وجود دارد و تنها می توان حداکثر یک سایز سینه ها را بزرگ کرد.

  • عدم اصلاح افتادگی و آویزانی سینه
  • عدم تغییر در محل نوک سینه
  • عدم تغییر فرم و شکل سینه ( با استفاده از تزریق چربی سایز سینه ها فقط بزرگ می شود و بدلیل اینکه چربی ها فرم خاصی ندارند فرم خاصی بعد از تزریق در سینه ها ایجاد نمی شود.)

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

پانزده + 10 =