22 ژانویه

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟ این سوال یکی از سوالات متداول افرادی می باشند که از فرم بینی خود ناراضی هستند و خواهان انجام جراحی زیبایی بینی خود می باشند ، جراحی بینی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری اعم از مرد و زن ، پیر و جوان خواهان انجام این جراحی می باشند اما باید توجه کرد که برای دریافت یک نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی این جراحی باید در سن مناسبی انجام گیرد و فردی که خواهان انجام این جراحی است شرایط لازم برای این جراحی را داشته باشد .

برخی از مراجعین دکتر رفیع پرنیا که متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند در رابطه با خصوصیات یک جراح بینی خوب سوالاتی را مطرح می کنند زیرا معتقدند که یک جراح بینی خوب باید دارای چه خصوصیاتی باشد و چه انتظاراتی می توان از یک جراح بینی خوب داشت در این مقاله به پاسخ سوالات مطرح شده می پردازیم تا با انتخاب بهترین جراح بینی بتوانید نتایج بسیار مطلوبی را از جراحی بینی بدست آورید .

خصوصایت بهترین جراح بینی

یک جراح بینی باید در خصوص انجام انواع جراحی های بینی که شامل جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی طبیعی و فانتزی می باشد تجربه و مهارت بالایی داشته باشد . تجربه و مهارت جراح دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد جراحی که تجربه بالایی در جراحی انواع بینی ها داشته باشد می توان انتظار یک نتیجه مطلوب را از جراحی بینی داشت .

یک جراح بینی خوب باید با سابقه و تخصصی که دارد، و با توجه به فرم استخوان بندی صورت و سایر اجزای دیگر صورت تغییرات را به گونه ای ایجاد کند که فرم بینی بعد از جراحی تناسب کافی را با اجزای دیگر صورت داشته باشد . در حین جراحی جراح بینی باید به زوایای مهم صورت شامل زاویه میان لب و بینی توجه ویژه ای داشته باشد ، تا نتیجه جراحی بینی بسیار ایده آل باشد .
دکتر رفیع پرنیا قبل از جراحی زیبایی بینی آناتومی صورت را بررسی می نماید و در رابطه با نحوه جراحی توضیحات لازم را در اختیار بیماران عزیز خود قرار می دهد ، دکتر با سابقه درخشانی که در جراحی بینی دارند فرمی ایده الی را در بینی با توجه به انتظاری که فرد دارد ایجاد می نماید .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

سیزده − 11 =