08 ژانویه

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

طبق تحقیقات انجام شده در زمینه جراحی های زیبایی ، ایران از جمله کشورهایی می باشد که بیشترین جراحی زیبایی بینی در آن صورت گرفته است و این جراحی در این کشور دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد ، در این خصوص لازمه دریافت یک نتایج بسیار ایده آل در این جراحی انتخاب جراح باتجربه می باشد، افرادی هستند که بینی های گوشتی و غضروفی دارند و می خواهند که با جراحی زیبایی بینی از شر بینی گوشتی خود خلاصی پیدا کنند و یک فرم زیبا در بینی خود ایجاد نمایند .

عکس قبل و بعد از جراحی بینی

بهترین جراح بینی گوشتی تهران کیست ؟ یکی از سوالاتی است که متقاضیان جراحی بینی گوشتی قبل از انجام جراحی بینی خود دنبال پاسخ آن می باشند .

برای شناخت بهترین جراح بینی گوشتی تهران با مشاهده نمونه کارهای فراوانی در صفحات مجازی و سرچ در اینترنت می توانید اطلاعاتی را کسب نمایید ، مشاهده نمونه کار در انتخاب جراح با تجربه بسیار کمک کننده می باشد ، در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید زیرا با انتخاب ناآگاهانه می توانید باعث شوید که از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی شوید .

در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کاری های جراحی بینی گوشتی دکتر رفیع پرینا فوق تخصص جراحی پلاستیک را مشاهده نمایید .

مهارت جراح ، در جراحی بینی گوشتی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، زیرا جراحی بینی های گوشتی بدلیل پوست کلفت و غضروف ضعیف نیازمند تجربه و مهارت بالای جراح می باشد . بینی های گوشتی غضروف زیادی دارند که البته این غضروف ها بسیار ضعیف می باشند ، حالت گوش آلود و پهنی این نوع از بینی ها باعث شده است که زیبایی چهره بسیار تحت تاثیر قرار گیرد ، در گذشته برای فرم دهی به بینی های گوشتی از غضروف های بینی برداشته می شد که انجام این کار باعث می شد که به مرور زمان نوک بینی حالت افتاده پیدا کند. اما امروزه نتنها برای فرم دهی به بینی از غضروف های بینی کاسته نمی شود بلکه فرآیند تقویت غضروف انجام می گیرد و غضروف میانی بینی برداشته می شود و در نواحی مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد ، انجام این کار باعث استحکام بخشی بیشتر بینی و جلوگیری از افتادگی نوک بینی می شود .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

2 + 8 =