04 نوامبر

بهترین جراح لیفت سینه

بهترین جراح لیفت سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی ! آیا تا به حال در اینباره چیزی شنیده اید ؟

آیا می دانید در چه مواقعه ای نیاز به انجام این جراحی می شود ؟

آیا می دانید بهترین جراح برای آن کدام است و چگونه می توانید دکتر مناسب را بیابید ؟

با همراه باشید تا در اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید .

لیفت سینه

جراحی لیفت سینه به نوعی برداشتن پوست اضافه سینه محسوب می شود که جراحی حساسی بوده و باید توسط بهترین جراح لیفت سینه انجام شود . این جراحی بیشتر در بین افرادی که پا به سن گذاشته اند و از افتادگی سینه خود شکایت دارند مرسوم است . حساسیت این جراحی باعث شده افراد برای انجام آن به دنبال بهترین ها باشند . این موضوع سبب شده ما در این بخش به توضیح بیشتر آن بپردازیم .

جراح-پلاستیک-خوب-در-جردن

جراحی لیفت سینه

جراحی ماستوپکسی گسترده تر از لیفت سینه است به طوری که می تواند سینه ها را تا حد قابل قبولی زیباتر نماید به طوری که سینه ها فرم گردتری خواهند داشت ، نوک سینه در وسط قرار گرفته و قرینه سینه ها رعایت می شود . به نوعی می توان گفت این جراحی ، سینه ها را در قسمت درست خود قرار می دهد که در تناسب اندام تاثیر زیادی دارد .

لیفت سینه برای افرادی که افتادگی سینه داشته باشند و می خواهند سینه های بزرگتر و گردتری داشته باشند ، کاربرد دارد . حتی ممکن است افرادی سینه های بزرگ داشته باشند اما چون شکل آن کشیده است ، علاقه مند باشند حالت پرتری به خود بگیرد و یا نوک پستان ها در ناحیه پایین سینه قرار گرفته باشد که در این حالت می توان با جراحی ماستوپکسی به رفع این مشکلات اقدام نمود . جراحی ماستوپکسی با روش های مختلفی اعم از برش لنگری ، برش دوناتی و یا برش هلالی صورت می گیرد که بهترین جراح لیفت با بررسی شرایط بیمار بهترین راه حل را انتخاب می کند .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک  شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

بهترین جراح لیفت سینه

جراحی لیفت سینه همان اندازه که می تواند در زیبایی شما موثر باشد اگر توسط جراح متخصص صورت نگیرد ، باعث آسیب دیدگی شما خواهد شد و ظاهر سینه ها را نامطلوب می نماید به طوری که افراد زیادی بعد از عمل از غیر قرینه بودن و یا بدفرم بودن ظاهر سینه های خود شکایت داشته اند . اگر شما قصد انجام این جراحی را داشته باشید دقت نمایید که این جراحی توسط یک فوق تخصص جراح پلاستیک انجام شود . تجربه و حاذق بودن جراح تضمین کننده نتیجه ایده آل است . با توجه به تاثیر بسزای سینه ها در زیبایی ظاهری خانم ها این موضوع باید جدی گرفته شود و حتما تلاش نمایید از پزشکانی که در انجمن جراحان پلاستیک دارای شناسه پزشکی هستند بهره مند شوید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

20 − چهارده =

Call Now Button