11 ژوئن

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

تعداد زیادی از زنان در سر تا سر دنیا جراحی پروتز سینه را انجام می دهند و این جراحی، از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام این جراحی فرم زیبایی در اندام ها ایجاد می شود و اعتماد بنفس از دست رفته خود را بدست می آورید.

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

در صورتی که شما خواستار جراحی پروتز سینه هستید در ابتدا باید در انتخاب جراح خود دقت نمایید دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی پروتز سینه از تبحر و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند. میزان رضایت بیماران بعد از انجام این جراحی توسط دکتر رفیع پرنیا بسیار بالا می باشد.

مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه

قبل از جراحی پروتز سینه در زمان مشاوره دکتر رفیع پرنیا در رابطه با نوع پروتز و نحوه انجام این جراحی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. افرادی که خواستار جراحی پروتز سینه هستند باید به این درک برسند که انتخاب سایز و نوع پروتز سینه بر اساس خواسته و تمایل بیمار نمی باشد زیرا در انتخاب نوع پروتز ها ابعاد پستان و خصوصیات بافتی آن نیز دخیل هستند به عنوان مثال فردی که ابعاد پستان آن بسیار کوچک باشد نمی تواند از سایز بزرگ پروتز استفاده نماید. در نتیجه انتخاب سایز مناسب پروتز سینه بعد از بررسی های لازم که توسط جراح صورت می گیرد انتخاب می شود.

دکتر رفیع پرنیا در جلسه مشاوره در رابطه با انواع پروتز های سیلیکونی یا آب نمکی توضیحاتی می دهد تا با آگاهی کافی اقدام به جراحی پروتز سینه خود بگیرید.

در انتخاب نوع پروتز مشارکت بین جراح و بیمار در دریافت بهترین بسیار موثر است.

جراحی پروتز سینه حتما باید توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت گیرد تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی پروتز سینه به حداقل برسد.

جراحی پروتز سینه می تواند توسط یک جراح عمومی صورت گیرد اما باید دقت نمایید برای برخورداری از بهترین نتیجه این جراحی حتما توسط یک فوق تخصص جراح پلاستیک انجام شود.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

یک × 3 =