27 جولای

بهترین جراح پلک در تهران

بهترین جراح پلک (بلفاروپلاستی) در تهران

جراحی پلک با عنوان بلفاروپلاستی نامیده می شود که می تواند برای پلک بالا یا پایین مورد استفاده قرار گیرد . بر اساس استاندارد های زیبایی . در چهره افراد چشم ها نقش اصلی را در زیبایی ایفا می کنند و به چهره ، فرم و حالت می دهد . با پیشرفت تکنولوژی جراحی زیبایی پلک توانسته به عنوان یک روش درمانی مناسب برای برطرف کردن افتادگی و پف چشم به کار گرفته شود . در ادامه به توضیح مختصری از جراحی زیبایی پلک و دلایل انجام این جراحی می پردازیم .

جراحی پلک بالا

دلایل پف پلک ها

در جراحی پلک مواردی که باید مد نظر قرار گیرد علت ایجاد آن است . در بعضی از افراد پف پلک به خاطر شل بودن پوست است و در بعضی از افراد به خاطر شل بودن و افزایش حجم عضلات پلک و در بعضی موارد وجود پاکرن های چربی که در پلک وجود دارد ، می باشد . البته می تواند هر سه مورد عامل ایجاد مشکل در پلک باشد .

مشکلات ایجاد شده بر اثر پف پلک

مشکلاتی که این موارد به وجود می آورد و باعث ایجاد نیاز به جراحی می کند شامل افرادی هستند که دلایل ایجاد پف پلک باعث کاهش دید افراد شده است . و یا به خاطر تعریقی که در اطراف چشم ها وجود دارد باعث چسبندگی پلک ها به هم شده است . در این حالت پلک زدن برای افراد مشکل می شود و عموما از خستگی چشم هایشان شکایت می کنند که به خاطر افتادگی چشم ایجاد می شود . این افراد کاندید مناسب برای انجام جراحی بلفاروپلاستی هستند .

برای آشنایی بیشتر با نحوه جراحی زیبایی پلک می توانید ویدئو زیر را ملاحظه فرمایید که نمونه ای از انجام جراحی زیبایی پلک توسط دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک می باشد . برای مشاهده روی تصویر کلیک نمایید .

بلفاروپلاستی برای زیبایی پلک

مواردی نیز در افراد وجود دارد که فرد به خاطر زیبایی پلک این عمل را انجام می دهند و از نظر درمانی نیاز چندانی احساس نمی شده است . مانند جراحی چشمان شرقی و یا کشیده شدن پلک ها به سمت بالا که امروزه طرفداران خود را یافته اند .

جراحی زیبایی پلک پایین

این عمل ها همانطور که در پلک بالا باعث زیبایی و برطرف شدن پف و افتادگی پلک می شود در پلک پایین نیز صورت می گیرد . اکثر افرادی که برای جراحی پلک پایین مراجعه می کنند افرادی هستند که در پلک پایین پف دارند و یا زیر چشم آن ها خالی است و این فضای خالی دقیقا زیر قسمتی است که حالت پف دارد .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک  شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده ، جراحی بلفاروپلاستی می تواند زیبایی پلک را به فرد بازگرداند . البته انجام این جراحی لازمه تجربه و تبحر بالا است که باید توسط بهترین متخصص جراح پلاستیک انجام گیرد . با انتخاب یک جراح پلاستیک خوب می توانید از نتیجه جراحی اطمینان بیشتری داشته باشید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

8 − پنج =

Call Now Button