01 اکتبر

بهترین دکتر لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک یکی از جراحی پرطرفدار در بین عموم افراد است . در صورت اینکه قصد لاغری سریع را دارید بهتر است از جراحی لیپوماتیک است . جراحی لیپوماتیک یک روش پیکر تراشی و رهایی از چربی های اضافی بدن است .

از جمله سوالاتی که ذهن عموم افراد را به خود مشغول ساخته، این است که برای انجام جراحی لیپوماتیک چه کاری را باید انجام دهیم ؟ بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران کیست ؟ یک دکتر خوب لیپوماتیک در انجام جراحی نقش دارد ؟ در این مقاله قصد داریم به سوالات شما عزیزان بپردازیم با ما همراه باشید .

بهترین دکتر لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک

مزیت جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک مزیت های متفاوتی دارد از جمله:

  • تعداد سوراخ های برای ورود کانولا به زیر سطح پوست محدود است و در هر ناحیه بین یک تا سه سوراخ ریز ایجاد می شود .
  • زمان انجام جراحی لیپوماتیک کوتاه است .
  • عوارض آن به نسبت روش های قدیمی تر خیلی کم و ناچیز است .
  • از عوارض خطرناکی که در قدیم سبب لخته شدن خون و یا آمبلی می شود در این جراحی لیپوماتیک به صفر رسیده است .

عوارض جراحی لیپوماتیک

یکی از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود درگیر کرده، این است که آیا این جراحی عوارضی دارد ؟

در واقع اگر جراحی لیپوماتیک با سابقه کاری خوب و دستان حرفه ای و مجرب انجام شود می توان گفت خالی از عارضه است اما به طور کلی برخی از عوارض غیرقابل اجتناب و حتمی است مانند: کبودی و یا تورم در ورود و خروج کانولاها و مرحله ای که بعد از عمل انجام می شود را باید ذکر کنیم، این تورم، قرمزی و یا خونریزی موقتی بوده و بعد از گذشت دو تا سه روز برطرف می شود و بیمار می تواند به راحتی فعالیت روزمره خود را انجام دهد .

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراح پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک

گن از لوازم حالت دهنده های بدن است که بهترین کار پوشیدن گن به مدت دو ماه به صورت شبانه روزی است و بعد از آن بنا به توصیه پزشک و با توجه به ناحیه مورد نظر می توان گن را به مدت چند ساعت در روز باز کرد و مهمترین موضوع زمان دادن به شکل گرفتن و تجدید شکل آن ناحیه است و در این کار نباید عجله کرد و مدت زمان لازم برای این کار بین سه تا شش ماه می باشد .

هزینه جراحی لیپوماتیک

تعیین هزینه های پیکرتراشی معمولا یک فرمول ساده دارد که براساس ناحیه مورد نظر مشخص می شود و معمولا هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با هم در نظر گرفته می شود و اگر فقط روی شکم کار شود پهلو ها باقی بماند نتیجه خوبی نخواهد داشت و ناحیه بازوها، خارج ران، داخل ران و ناحیه غبغب هر کدام از این نواحی مجزا به شمار می آیند . لذا برای کسب اطلاع از هزینه این جراحی به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

هزینه جراحی لیپوماتیک

مقایسه لیپوماتیک با دیگر روش ها

لیپوماتیک باسن

آمادگی قبل از لیپوماتیک

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

16 − 6 =