20 دسامبر

تزریق چربی در باسن

تزریق چربی در باسن

تزریق چربی یا پیوند چربی یک روش موثر و مفید برای فرم دهی به باسن می باشد که می تواند جذابیت خانم هارا دو چندان کند.

در بسیاری از موارد که فرد تمایلی به قرار دادن پروتز در باسن ندارد و می خواهد مقداری حجم به باسن خود بدهد تزریق چربی گزینه ی مناسبی است .

تزریق چربی در باسن می تواند به شما کمک کند تا چربی های اضافی ناحیه شکم و پهلوهارا به باسنم منتقل کنید و تناسب اندام را برقرار نمایید.

چربی های برداشته شده از بدن در طی این جراحی تصفیه و آماده می شوند و بعد به صورت کاملا تخصصی توسط جراح متخصص در زیر پوسو بافت چربی ها تزریق می شوند.

تزریق چربی در دست ها ، ساق پا، سینه ها و .. اعضای بدن انجام می شود و تقریبا یک روش کاملا بی ضرر برای تناسب اندام و جوانسازی بدن است، بسیاری از افتادگی ها و شل شدگی پوست صورت و بدن با تزریق چربی اصلاح می شود و می تواند یک جراحی زیبایی سریع و مناسب محسوب شود.

چربی های منتقل شده در بدن می تواند بافت خود را حفط نماید و دوباره در زیر پوست و محل جدید زندگی کند .

در روش برداشتن چربی که با لیپوماتیک انجام می شود، سلول های چربی نمی سوزند و در واقع زنده می مانند، به همین جهت هم می توان آن را در قسمت های دیگر بدن تزریق کرد بدون اینکه چربی تزریق شده با بدن واکنش نشان دهد.

تزریق چربی می تواند تا چند سال باقی بماند در واقع با تزریق چربی ها در زیر پوست مقداری از بافت آن از بین می رود و مقداری نیز باقی می ماند البته معمولا پزشک چربی را به اندازه ای تزریق می کند که دچار کاهش حجم زیاد نشود.

در صورتیکه تمایل دارید که روش هایی مانند لاغری با لیپوماتیک را برای زیبایی اندام خود انتخاب کنید ، توصیه می شود که چربی بیرون کشیده را توسط عمل پیوند چربی به قسمت هایی مانند دست ها ، پاها ، گونه ، و باسن تزریق نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

چهارده − 6 =

Call Now Button