22 فوریه

جراحی بینی طبق اصول زیبایی شناسی

جراحی بینی طبق اصول زیبایی شناسی

قبل از جراحی زیبایی بینی نیاز به مشاوره ای تخصصی در این زمینه دارید ، یک جراح قبل از اینکه اقدامی برای جراحی شما انجام دهد نیاز دارد تا شما را از نظر علم زیبایی شناسی بررسی نماید ، در علم زیبایی شناسی نیاز است تا هماهنگی تمامی اعضای صورت شما مورد معاینه و بررسی قرار بگیرد.

یک جراح باید تناسب اجزای صورت را با نتیجه ی جراحی بینی تطبیق دهد ، به طبع صورت های بلند و کشیده را نمی توان طوری جراحی کرد که بینی بعد از جراحی بلند و کشیده باشد این نوع جراحی ساختار صورت را به هم می زند و باعث می شود تا چهره ی فرد لاغر تر و کشیده تر از قبل به نظر برسد، همچنین صورت های گرد و پهن بسیار مشکل ساز می شوند اگر نتیجه ی جراحی بینی آنها یک بینی بسیار کوچک و سر بالا باشد ، معمولا تطابق بین استخوان های صورت و سایز بینی یک مساله بسیار مهم است که باید از جانب جراح مورد بررسی قرار بگیرد .

جراحی-زیبایی-بینی-طبیعی

بینی باید طبق استانداردهای جراحی و نیز متناسب با اجزای صورت جراحی شود تا فرد بعد از جراحی دچار مشکلات احتمالی برای نتیجه نشود . دقت داشته باشید که یک جراح متخصص در این زمینه تجارب بسیاری برای جراح بینی داشته و می تواند زاهنمای های لازم را به شما ارائه دهد و همچنین بینی شمارا طبق اصولی که یاد آور خواهیم شد جراحی می نماید.

مواردی که باید مورد معاینه و بررسی قرار بگیرند

  • نمای رو برو

بینى باید در یک پنجم میانی قرار داشته باشد

  • تقارن بينى با صورت

هیچ گونه انحراف در بینی و لب ها وجود نداشته باشد

  • خط زيبايى بينى

خطی که از زیر ابرو ها تا نوک بینی کشیده می شود باید بدون شکستگی و صاف باشد و در واقع در نمای روبه رو باید بینی صاف و بدون انحراف باشد.

  • طول بینی ایده آل

در حالت کلی اندازه طول بینی در نمای کلی باید برابر با اندازه محل تماس لب ها تا چانه باشد.

  • نوک بينى

نوک بینی باید شبیه به یک لوزی باشد

  • پهناى استخوان بينى

در یک حالت استاندارد اندازه پهنای استخوان بینی حدود ٨٠ درصد پهنای پایه بینی است.

  • پره هاى بينى

باید استاندارد باشد و به سمت کنار و اطراف کشیده شده باشد، همچنین سوراخ های بینی باید یکسان و هماهنگ باشد .

با تشکر، مدیریت سایت دکتر پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

17 − یازده =

Call Now Button