02 نوامبر

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی زیبای بینی می تواند به دلایل مختلفی انجام شود .برخی اوقات ممکن است بعد از عمل نتیجه چنان رضایت بخش برای بیمار نباشد و یا اینکه هنوز هم اشکلات بینی برطرف نشده باشد .در این موارد جراحی ترمیمی بینی می تواند مشکلات را برطرف کند.در واقع می توان گفت ترمیم بینی همانطور که از اسم آن پیداست برای بازسای و برطرف کردن دوباره مشکلات می باشد.

علل نارضایتی افراد از جراحی بینی اولیه می تواند موارد زیر باشد:

اشکالات تنفسی اصلاح‌نشده یا ناشی از عمل

نارضایتی از نتایج ظاهری و زیبایی بینی

جراحی ترمیمی بینی

جراح بینی نیز ممکن است در جراحی بینی خود خطا داشته باشد در واقع می توان گفت بین دو تا پنج درصد جراحان با تجربه بینی برای بیماران  خود باید جراحی ترمیمی بینی انجام دهند البته در این میان هم باید به افرادی  اشاره کرد که در هر صورت و با موفق بودن جراحی بینی اولیه خود با زهم ناراضی هستند و انتطار دارند جراحی به طور کلی صورت آنها را تغییر دهد در صورتی که هر چقدر زیبای نسبی در فرد بیشتر باشد چهره فرد هم بعد از عمل زیباتر خواهد شد.این افراد با حساسیت زیاد می خواهند جراحی ترمیم بینی انجام دهند.

مشاوره پیش از عمل ترمیمی بینی

به دلایل گفته شده نیاز است که حتما در جلسه ایی با پزشک تمامی انتظارات فرد از جراحی دوباره بینی مطرح شود و بینی بیمار معاینه شود .مهم ترین دلیلی که جراحی ترمیمی بینی برای آن واجب است به وجود آمدن مشکلات تنفسی بعد از عمل است و در رابطه با مشکلات ظاهری به وجود آمده فرد می تواند تصمیم گیرنده باشد که آیا حاضر است دوباره جراحی انجام دهند یا خیر در این رابطه جراح می تواند شما را بیشتر کمک کند تا تصمیمی بهتری بگیرید.

جراحی ترمیمی بینی به مراتب سخت تر و پیچیده تر از جراحی بینی اولیه است  و بهتر است جراح بینی با تجربه ایی را انتخاب کنید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر رفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

11 − 8 =