06 فوریه

جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی به منظور کوچک کردن بازو با برداشتن پوست اضافه و چربی بازو انجام می شود تا بازو لاغر تر شود و فرم مناسبی بگیرد. جراحی لیفت بازو باعث از بین رفتن چروک ها، صاف و مسطح شدن پوست بازو می شود. در جراحی لیفت بازو با حذف چربی های اضافه میان آرنج تا زیر بغل شاهد قوام و و فرم متناسب بازو خواهیم بود و بازو خوش تراش تر و خوش فرم تر به نظر می رسد. جراحی لیفت بازو در افرادی بسیار کاربرد دارد که با افزایش سن پوست ناحیه بازوی آن ها شل و افتاده شده است. در بعضی موارد لیپوساکشن در کنار لیفت بازو برای تخلیه چربی های اضافه بازو مورد استفاده قرا می گیرد.

جراحی لیفت بازو

مراحل جراحی لیفت بازو

اولین مرحله جراحی لیفت بازو شامل روش های بی هوشی می باشد که بسته به شرایط بیمار و تشخیص پزشک متخصص انجام می گیرد. در مرحله بعدی برش های عمل جراحی لیفت بازو با توجه به پوست بازو و ابعاد بافت های اضافه از آرنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در برخی موارد تا کنار قفسه سینه نیز امتداد می یابد. ابعاد این برش ها کاملا بستگی به شرایط افتادگی بازو و جنس اکثر بافت های اضافی دارد.اگر میزان چربی های اضافه در ناحیه بازو بیش ار حد نرمال بود می توان در کنار لیفت بازو از روش لیپوساکشن برای از بین بردن این چربی ها استفاده کرد.

در مرحله بعدی پس از استحکام بخشیدن به بافت های درونی، بخیه های داخلی نقش شکل دادن به آن بافت ها را ایفا می کنند. و در نهایت به کمک بخیه های جذبی یا بخیه های عادی برش ها بسته می شوند و پوست نهایی به فرم مورد نظر می رسد.

مزایای لیفت بازو

  • بهبود ظاهری و افزایش اعتماد به نفس
  • خوش فرم تر و خوش تراش ترشدن بازو با برداشتن چربی و پوست اضافه بازو
  • این امکان را می دهد که بتوانید بدون شرمساری لباس های آستین کوتاه را به راحتی بپوشید
  • روند افتادگی پوست اضافه بازو را متوقف می کند

افراد مناسب برای لیفت بازو

  • افرادی که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات بالا رفتن سن شل و افتاده شده است
  • افرادی که شل شدگی و آویزان بودن پوست ناحیه بالای بازو مهم ترین دلیل نارضایتی و ناراحتی آن ها است
  • افرادی که سایز بازوهایشان بسیار نامتناسب با سایر اندام آنهاست.
  • افرادی که اضافه وزن زیادی نداشته و دچار افتادگی بازو شده اند

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

5 × سه =