انتخاب برگه

راز لاغری با لیپوماتیک

راز لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از موثرترین اقداماتی است که می توان برای رسیدن به اندامی ایده آل از آن بهره مند شد . لاغری با لیپوماتیک که امروزه بسیار رابیج شده است ، می تواند در رسیدن افراد به اندام ایده آلشان موثر واقع شود لیپوماتیک بی خطر و بی ضرر بوده و بسیاری از مشکلات ناشی از چاقی را برطرف می کند .

از این روش می توان در آب کردن چربی های بدن و از بین بردن چربی های انباشته شده در پهلو و شکم استفاده کرد همچنین می توان این تکنولوژی را برای از بینب ردن چاقی های موضعی در اندام هایی مانند بازو و ران نیز استفاده کرد، لیپوماتیک بسیار هوشمند بوده و مخاطره ای برای فرد در بر نخواهد داشت ، خطر آمبولی در آن نزدیک به صفر است .

راز لاغری با لیپوماتیک

روش جراحی لیپوماتیک

برای این کار از یک میله ی فلزی که مرتب ارتعاش می یابد استفاده می شود ، کانولا با ورود به سطح زیرین پوست و برخورد با چربی ها وارد عمل می شود ، دستگاه لیپوماتیک که با یک موتور بادی کار می کند، با هوای فشرده ای که سه حرکت نوسان و چرخش و ارتعاش را به صورت همزمان به چربی های بدن وارد می کند ، شروع به کار می کند ، نتیجه ی این لرزش ها شکسته شدن چربی ها و تخلیه همزمان از بدن است .

درواقع کانولا باعث می شود تا بافت چربی به ذرات ریز تری تقسیم شوند و به راحتی قابل تخلیه باشند .لیپوماتیک بر خلاف سایر روش ها مانند ساکشن یا لیپولیز باعث سوزش پوست یا همان نرکوز پوست نمی شود و تورم کمی را ایجاد می کند.دوره ی نقاهت در این روش بسیار کم بوده و فرد نیازی به بستری در بیمارستان ندارد .

این روش نسبت به سایر روش ها از لیفت پوست بیشتری برخوردار بوده و باعث افتادگی پوست بعد از تخلیه چربی نمی شود. در واقع نتایج بهینه ای را در نواحی فیبروزی بوجود می آورد و در خارج سازی ایمن چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های مجاور تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

لیپوماتیک با اثری که بر روی بدن می گذارد ، سلول های چربی را به روش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب می کند و باعث خورد شدن آن می شود ، که البته این کار به عهده ی کانولا یا همان میله ی بسیار نازک فلزی است ، و سپس این چربی امولسفیه به آهستگی از بدن توسط خود دستگاه لیپوماتیک تخلیه می شود .

در صورت تمایل به دریافت مشاوره بیشتر با دکتر پرنیا در ارتباط باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

Call Now Button