27 فوریه

روش انجام جراحی لیپوماتیک

روش انجام جراحی لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می شود، این دستگاه یک لوله ی فلزی بسیار نازک دارد که به آن کانولا گفته می شود ، کانولا به سرعت می لزرد و زمانی که وارد بدن می شود با ایجاد ارتعاشات بسیار سریع باعث خرد شدن چربی ها در زیر پوست می شود ، دستگاه لیپوماتیک به طور هم زمان چرخش و ارتعاش را در بدن ایجاد می کند و در واقع باعث تخریب سلول های چربی می شود.

زمانی که بافت های چربی به ذراتی ریز تبدیل شدند، آمادگی چربی ها برای تخلیه به وجود می اید ، هر چند که تخلیه چربی ها توسط میله ی کانولا انجام می شود اما این عمل هیچ گونه آسیبی به بافت های حساس بدن مانند عضلات و عروق خونی وارد نمی کند.

راز لاغری با لیپوماتیک نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

در نتیجه لیپوماتیک یک روش ایمن و سریع برای از بین بردن چربی ها است که دوره ی ریکاوری در آن بسیار سریع اتفاق می افتد، لیپوساکشن در مناطقی که دچار فیبروز شده اند نیز به خوبی عمل می کند و در واقع برروی تمامی چربی های بدن تاثیر می گذارد. در این روش به دلیل استفاده از ارتعاشات سوختگی و یا نرکوز پوست دیده نمی شود و بعد از جراحی تورم بسیار کم است .

این جراحی که توسط بی حسی موضعی انجام می شود به عنوان یک روش بدون برش و جراح شناخته می شود و در واقع جزو عمل های سرپایی محسوب می شود. لیپوماتیک چربی ها را به صورت فیزیکی خرد می کند و در در نهایت توسط خود دستگاه آن را تخلیه می کند.

مواردی که می توانید از لیپوماتیک برای آن استفاده کنید :

از لیپوماتیک می توان در لاغری های موضعی استفاده کرد قسمت هایی مانند

 • شکم
 • پهلو
 • ران
 • ساق پا و اطراف زانو
 • ناحیه پشت کمر
 • صورت و غبغب
 • بازو

استفاده کرد و نتایج درخشان آن را به خوبی مشاهده نمود .

برای دریافت مشاوره ی تخصصی برای جراحی لیپوماتیک به کلینیک دکتر رفیع پرنیا مراجعه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

One thought on “روش انجام جراحی لیپوماتیک

 1. Hassani.Ali@chmail.ir - سپتامبر 13, 2016 در 12:36 ق.ظ

  با سلام
  بنده 37 ساله با قد 165 سانتیمتر و وزن 81 کیلوگرم هستم. متاسفانه دارای شکم بزرگ و همچنین غبغب میباشم. غذا کم مصرف میکنم ولی متاسفانه اهل ورزش نیستم. میخواستم ببینم که آیا لیپوماتیک و یا روش جدیدتر لیپوست میتواند مشکل بزرگی شکم ووزن زیاد من را حل کند. متاسفانه بدلیل اضافه وزن و شکم بزرگ، دچار کمردرد شدیدی شده ام. ام آر آی از ستون فقرات گرفته ام و به پزشک متخصص مراجعه کرده ام که بیان داشتند مشکل دیسک کمر یا موارد مشابه ندارم. به پزشک اعصاب برای درد کمر مراجعه کردم و باز مشکل باقی است. بنده بدلیل شغلم مدت زیادی در بعضی روزها سرپا هستم که کمر درد ایجاد میکند. لطفا راهنمایی کنید که چه عملی و با چه هزینه ای برای کوچک کردن کمر و برداشتن چربی های آن لازم است. همچنین از خطرات احتمالی آن عمل مربوطه بنده را مطلع کنید.
  منتظر پاسخ شما هستم.
  با تشکر
  علی حسنی-عضو هیات علمی دانشگاه دولتی-دکترای مهندسی مکانیک

  پاسخ

پاسخ

6 + سیزده =

Call Now Button