25 جولای

سوالات رایج در لیفت سینه

سوالات رایج در لیفت سینه

بسیاری از زنان امروزه با مشکل افتادگی و آویزانی سینه ها رو به رو هستند زیرا افزایش سن، جاذبه زمین و شیردهی در فرم سینه ها بسیار تاثیر می گذارد و باعث شل شدن بافت سینه و کشیدگی و آویزان  شدن سینه ها می شود و سینه های افتاده و آویزان باعث برهم خورد تناسب اندام می شود که با جراحی لیفت سینه می توان سینه ها را به سمت بالا کشید و فرم زیبایی را ایجاد کرد . جراحی لیفت سینه تکینک های مختلفی دارد که دکتر رفیع پرنیا با توجه به نوع افتادگی سینه های شما بهترین تکنیک را انتخاب می نماید .

سوالات رایج در لیفت سینه

سوالات رایج در لیفت سینه

آیا جراحی لیفت سینه موجب افزایش سایز سینه ها می شود ؟

باید توجه نمایید که جراحی لیفت سینه گزینه مناسبی برای از بین بردن مشکل افتادگی و آویزانی سینه ها است نه افزایش حجم سینه ها در واقع با انجام این جراحی هیچ افزایش سایزی در سینه ها مشاهده نمی شود . بهترین گزینه برای افزایش حجم سینه ها جراحی پروتز سینه است که می توان در کنار جراحی لیفت سینه همزمان این جراحی را هم انجام داد. در مواردی که می خواهید فقط یک سایز سینه های شما حجیم شود می توانید از روش تزریق چربی در سینه ها استفاده کنید.

آیا جراحی لیفت سینه عوارضی را به همراه می آورد ؟

بعد از هر جراحی ممکن است عوارضی مانند عفونت و خونریزی مشاهده شود که بروز این عوارض طبیعی می باشد. نامتقارن بودن سینه ها نسبت به یکدیگر می تواند از عوارض احتمالی باشد که بعد از جراحی لیفت سینه بروز نماید که احتمال بروز این عارضه بسیار نادر است . انتخاب جراح با تجربه در پیشگیری از بروز این عوارض بسیار تاثیر می گذارد زیرا در صورتی که جراح از تجربه بسیار بالایی در زمینه جراحی لیفت سینه برخودار باشد و با دقت کافی این جراحی را انجام دهد به هیچ عنوان بعد از جراحی لیفت سینه نامتقارنی در سینه ها مشاهده نمی شود .

آیا بعد از جراحی لیفت سینه می توان به نوزاد شیر داد ؟

جراحی لیفت سینه خللی در شیردهی ایجاد نمی کند اما بهتر است بعد از دوران بارداری و شیردهی اقدام به جراحی لیفت سینه خود نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

13 + شش =