02 آگوست

سوالات متداول در لیفت صورت

سوالات متداول در لیفت صورت

برخی از متقاضیان دکتر رفیع پرینا فوق تخصص جراحی پلاستیک که برای رفع افتادگی و شلی پوست صورتشان خواستار جراحی لیفت صورت هستند سوالات متداولی ذهن آن ها را درگیر کرده است که در این قسمت این سوالات مطرح می شود تا پاسخ آن را دریافت نمایند .

سوالات متداول در لیفت صورت

سوالات متداول در لیفت صورت

جراحی لیفت صورت را از چه سنی می توان انجام داد ؟

معمولا افرادی که کاندیدای جراحی لیفت صورت هستند سن بالای 35 سال دارند که آثار پیری بروی چهره آن ها نمایان شده است و از افتادگی و شلی شدگی پوست صورتشان رنج می برند .

در جراحی لیفت صورت از چه تکنیک هایی استفاده می شود ؟

از دو تکنیک لیفت کلاسیک و مینی لیفت صورت در این جراحی استفاده می شود که در تکنیک مینی لیفت برش های کوچکتری نسبت به لیفت کلاسیک ایجاد می شود .

آیا قبل و بعد از جراحی لیفت صورت نیاز به مراقبت خاصی است ؟

قبل از جراحی لیفت صورت مصرف برخی از داروها و دخانیات باید قطع گردد تا بتوان بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد . بعد از جراحی لیفت صورت همانند سایر جراحی ها نیاز است که مراقبت خاصی صورت گیرد تا بتوان بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله مراقبت های لازم بعد از جراحی لیفت صورت مراجعه نمایید .

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت هستند ؟

افرادی که پوست شل و چین و چروک های عمیقی در پوست دارند کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت هستند . افرادی که در کناره دهان و بینی چین و چروک های عمیقی دارند کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت هستند . لیفت صورت برای اشخاصی که در گردن چین و چروک های عمیقی دارد بسیار مناسب می باشد با انجام این جراحی ظاهر بسیار زیبایی در پوست گردن ایجاد می شود.

جراحی لیفت صورت را در چه مواقعی نمی توان انجام داد ؟

در صورتی که فرد افتادگی شدید ابرو و پلک داشته باشد و همچنین چربی اضافی در پلک بالایی تجمع پیدا کرده باشد کاندیدای منادسبی برای لیفت صورت نمی باشد بلکه بهترین گزینه برای حل این مشکل جراحی زیبایی پلک و بلفاروپلاستی می باشد . برخی از افراد تصور می کنند که با جراحی لیفت صورت می توانند افتادگی شدید ابروهای خود را برطرف کنند درصورتی که این یک باور اشتباه می باشد و جراحی لیفت صورت افتادگی های خفیف ابرو را برطرف می کند. قبل از جراحی لیفت صورت دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک یک جلسه مشاوره برقرار می کنند در این جلسه تمامی اطلاعات لازم را باید در اختیار پزشک قرار دهید علی الخصوص در صورت داشتن یک بیماری خاص حتما پزشک را مطلع سازید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

18 − 6 =