26 آوریل

سوالات متداول در پروتز سینه

سوالات متداول در پروتز سینه

 

سوالات متداول در پروتز سینه

آیا جراحی پروتز سینه عوارضی را به همراه دارد؟

جراحی پروتز سینه همانند سایر جراحی ها ممکن است در صورتی که اقدامات و مراقبت های پس از جراحی به خوبی رعایت نشود عوارضی را به همراه داشته باشد . مراقبت های پس از جراحی پروتز سینه باید به بهترین نحو توسط هر فردی که اقدام به انجام این جراحی نموده است رعایت شود همچنین انتخاب جراح در نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد . در برخی موارد که بسیار نادر می باشد ممکن است حدود یک سال بعد از جراحی عارضه ایی بنام انقباض کپسولی رخ دهد به این صورت که، درقسمتی از سینه سفتی احساس می شود که در این صورت باید جراحی مجدد انجام شود .

در جراحی پروتز سینه برش در کدام قسمت ایجاد می شود؟

در بیشتر موارد برای قرار گیری پروتز ها در ناحیه مورد نظر برش از زیر سینه داده می شود زیرا در این برش جراح به فضایی که قرار است پروتز در آن قرار گیرد به طور مستقیم دسترسی دارد . همچنین از برش در زیر بغل و و کنار سینه در جراحی پوتز سینه می توان استفاده کرد .

آیا جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی می شود؟

خیر، این جراحی مانع از شیر دهی نمی شود چون پروتز سینه مانع از مسدود شدن عروق شیر دهی نمی شود.

آیا تنها راه بزرگ کردن سینه پروتز سینه می باشد ؟

می توان با استفاده از روش های دیگر مانند تزریق چربی در سینه فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد همچنین در صورتی که سینه های شما حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است می توانید با استفاده از لیفت سینه این مشکل را رفع کرد .

آیا جراحی پروتز سینه در هر سنی امکان پذیر می باشد ؟

بطور کلی می توان گفت که جراحی پروتز سینه برای افراد بالای هجده سال امکان پذیر است که البته باز هم جراح باید دخترهای جوان را بیشتر بررسی کند و در صورت محیا بودن شرایط جراحی صورت بگیرد .

آیا جراحی پروتز سینه یک عمل ماندگار می باشد؟

خیر، زیرا ممکن است این جراحی بر اثر عواملی مانند افتادگی پوست، افزایش سن و کاهش سایز بدن نیاز به تغییر و اصلاح داشته باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

3 + 13 =