11 سپتامبر

عوارض و فواید پروتز سینه

عوارض و فواید پروتز سینه

در این مقاله با مطرح کردن چند سوال و پاسخ دهی به این سوالات توضیحات لازم را در رابطه با عوارض و فواید پروتز سینه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم :

عوارض و فواید پروتز سینه

عوارض و فواید پروتز سینه

دوام پروتز سینه چقدر است ؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود میزان ماندگاری پروتز سینه می باشد، دکتر رفیع پرنیا در پاسخ به این سوال می فرمایند تا زمانی که عارضه ای مانند پارگی و انقباض کپسولی ایجاد نشود می توان از پروتز سینه حداکثر به مدت 15 سال استفاده نمود .

آیا خود شخص می تواند اندازه سایز پروتز را تعیین کند ؟

اندازه سایز مناسب برای پروتز سینه با همفکری بین پزشک و بیماری تعیین می شود . اندازه پروتز باید متناسب با قفسه سینه باشد و همچنین میزان کشش پوست سینه در تعیین اندازه سایز سینه بسیار تاثیر گذار می باشد .
جراحی پروتز سینه در خانم هایی که بدلیل سرطان سینه بافت سینه خود را از دست داده اند کاربرد دارد ؟

یکی از مزایای جراحی پروتز سینه اصلاح بافت از دست رفته سینه بدلیل سرطان می باشد، با انجام این جراحی می توان فرم زیبایی را در سینه ایجاد نمود و حجم از دست رفته را بازسازی کرد .

آیا تزریق چربی روش بهتری برای بزرگ کردن سینه نیست ؟

برای بزرگ کردن سینه با استفاده از تزریق چربی، به حجم بالایی از چربی نیاز است که بدست آوردن این چربی کار دشورای می باشد، همچنین تزریق چربی ماندگاری موقتی دارد و به مرور زمان چربی تزریق شده جذب بافت سینه می شود .
معمولا بعد از جراحی پروتز سینه برش هایی بر جای می ماند آیا می توان این برش های را از بین برد؟

یکی از نگرانی هایی که افراد برای انجام جراحی پروتز سینه دارند برش های برجای مانده بعد از جراحی می باشد، به هیچ عنوان نگران جای برش ها بعد از جراحی نباشید زیرا بعد از گذشت یک سال، خط بسیار کم رنگی از برش باقی می ماند و در صورتی که از برش زیر سینه روی چین افقی استفاده شود این خط کم رنگ بدلیل قرار گیری در زیر سینه مشاهده نمی شود .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

چهارده − چهار =