29 مارس

لیفت باسن

لیفت باسن

امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها جراحی لیفت باسن که موجب می شود باسن به سمت بالا کشیده شود و ظاهر مناسبی را پیدا کند مورد توجه قرار گرفته است در این جراحی که برای بهبود وضعیت باسن و سفت شدن بافت باسن صورت می گیرد چربی های اضافی و پوست شل شده و آویزان باسن  برداشته می شود. جراحی لیفت باسن می تواند به کمک کشیدن پوست باسن و سفت کردن ان چین و چروک های روی بافت باسن را برطرف نماید و همچنین این روش می تواند موجب افزایش برجستگی  بافت باسن شود.

لیفت باسن

جراحی لیفت باسن را می توان همراه با سایر جراحی های دیگر مانند لیپوماتیک باسن، لیپوماتیک ران، تزریق چربی در باسن و پروتز باسن انجام داد. افزایش سن و تاثیرات جاذبه در افتادگی بافت ناحیه باسن بسیار موثر می باشد همچنین افرادی که بدلیل کاهش وزن شدید پوست و بافت  ناحیه باسن آن ها دچار افتادگی و شل شدگی شده است کاندیدای مناسبی برای این جراحی می باشند.  افرادی که خواستار جراحی لیفت باسن می باشند در ابتدا لازم است برای برخورداری از بهترین نتیجه یک متخصص با تجربه و جراح حرفه ای را پیدا کرده و اقدام به انجام این کار کنند. دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیفت باسن دارای تجربه بالایی و سابقه درخشانی می باشند و در زمینه جراحی لیفت باسن راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

جراحی لیفت باسن

در این جراحی  در ابتدا ناحیه های مورد نظر علامت گذاری می شود و جراح با توجه به این علائم اقدامات لازم را انجام می دهد. برش هایی که در این جراحی بوسیله جراح به منظور بالا کشیدن و لیفت باسن ایجاد می شود در قسمت بالای باسن و قسمت تحتانی کمر می باشد بعد از ایجاد برش های لازم پوست اضافه، اویزان و شل شده باسن برداشته می شود و در نهایت برش ایجاد شده با بخیه بسته می شود. بعد از بسته شدن برش ها بانداژ‌های محکم کشی روی باسن بسته می‌شوند تا از فرم جدید باسن پشتیبانی کنند.
جراحی لیفت باسن به منظور برطرف کردن افتادگی پوست باسن انجام می شود به همین علت برای از بین بردن چربی های اضافی زیر باسن و فرم دادن کامل به باسن معمولا از لیپوساکشن باسن نیز در حین این جراحی استفاده می کنند.
مدت زمان این جراحی بستگی به میزان افتادگی و میزان کاری که باید توسط جراح انجام شود دارد که معمولا چند ساعت طول می کشد. با استفاده از این جراحی فرم باسن بسیار زیبا و استثنایی می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

بیست − 2 =