03 مه

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در برخی موارد برای رسیدن به ظاهر بهتر در سینه ها لیفت و پروتز سینه بطور همزمان توسط جراح انجام می گیرد. عوامل بسیار زیادی در افتادگی و کاهش حجم سینه ها مانند افزایش سن، کاهش وزن شدید، بارداری و شیردهی دخیل می باشند که می توان با لیفت و پروتز سینه بطور همزمان این مشکل را برطرف کرد.

برخی از افراد بر این باورند با جراحی پروتز سینه می توان مشکل افتادگی سینه را برطرف کرد در صورتی که این مطلب تا حدی درست می باشد و زمانی که مشکل افتادگی سینه بسیار شدید باشد و قابل توجه باشد در کنار جراحی پروتز سینه لیفت سینه هم انجام می شود.

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در برخی موارد جراحان برای رفع مشکل افتادگی سینه ها در جراحی پروتز سینه از پروتز های بزرگتری استفاده می کنند که نتایج ضعیفی را در بر دارد و بیمار از نتیجه جراحی پروتز خود ناراضی می باشد.

قبل از انجام جراحی پرتز سینه دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک مشاوره ها لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و بعد از ارزیابی سینه های شما در صورتی که مشکل افتادگی بافت سینه های شما با جراحی پروتز سینه برطرف نشود پروتز سینه و لیفت بطور همزمان را برای شما توصیه می کنند.

کاندیدای مناسب برای لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

افرادی که خواستار افزایش سایز سینه می باشند و می خواهند سینه های خود را بالا بکشند

در صورتی که نیاز به لیفت سینه دارید اما می خواهید سینه هایتان پرتر و حجیم تر نیز بشوند.

افرادی که در اثر کاهش وزن شدید حجم سینه های آن ها کم شده است و حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است.

افرادی که خواستار جراحی پروتز سینه می باشند اما افتادگی سینه های آن ها بیشتر از آن چیزی است که با پروتز سینه به تنهایی جبران شود و در کنار آن نیاز به لیفت سینه می باشد.

افرادی که در اثر شیردهی سینه های آن ها حالت افتاده پیدا کرده است و در کنار جراحی لیفت سینه برای حجیم نمودن بافت سینه های خود خواستار جراحی پروتز سینه هم می باشند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

4 × یک =