07 دسامبر

لیفت پلک

لیفت پلک

عمل جراحی پلک می تواند تاثیرات به سزایی در جوان تر شدن چهره داشته باشد، بسیاری از خانم ها برای زیبا سازی چهره از این جراحی استفاده میکنند . لیفت پلک یا جراحی بلفاروپلاستی با تخلیه چربی های اضافی اطراف پلک و یا از بین بردن پوست های شل شده ی پشت پلک انجام می شود .

این اقدام کمک شایانی به جوانسازی افراد می نماید.

جراح با ایجاد یک برش سطحی و کاملا دقیق برای از بین بردن عوارض ایجاد کننده پیری اقدام می نماید.

بلفاروپلاستی توسط دکتر پرنیا انجام می شود و طی این جراحی جراح برای از بین بردن پف های زیر و پشت چشم اقدام می نماید،همچنین از این جراحی برای از بین بردن افتادگی پوست ها نیز استفاده می شود.

چشم، پلک، ابرو و نواحی اطرف آنها تاثیر به سزایی در چهره دارند و نقش عظیمی در پیری و یا جوانی برای خانم ها ایفا می کنند شل شدن و یا افتادگی پلک های بالا می تواند چهره را خسته و غمگین نشان دهد و از جذابیت فرد بکاهد از این رو است که جراحی پلک به کمک افراد می آید تا بتواند زیبایی و جوانی گذشته را بازگرداند.

لیفت ابرو -

موارد استفاده از جراحی بلفاروپلاستی

  • پف پلک
  • افتادگی پلک
  • افتادگی ابرو
  • کاهش حجم چربی در صورت
  • ایجاد چین وچروک در صورت

عواملی هستند که فرد را یک کاندید مناسب برای جراحی پلک می نماید . البته این عوارض از بالارفتن سن ناشی می شوند. البته عوامل دیگر ژنتیکی و محیطی نیز این امر را تشدید می کنند.

البته این درمان می تواند به صورت غیر جراح نیز انجام شود که دکتر پرنیا نیز تمامی خدمات زیباسازی صورت را در زمره ی خدمات خود ارائه می نماید.

ممکن است برای درمان افتادگی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک دراین ناحیه نیاز داشته باشید که از روش های غیر جراحی استفاده نمایید.

راه های جوانسازی صورت به روش غیر جراحی شامل

– تزریق بوتاکس

– تزریق چربی

-تزریق فیلر (ژل هیالورونیک)

توجه داشته باشید که یک جراح پلک برای زیبایی صورت، پلک و ابرو ، باید توجه ویژه ای به غدد اشکی، مجرای اشکی و پمپ اشکی داشته باشد تا همزمان با بدست آمدن نتایج خوب در بخش زیبایی در صورت، مشکلاتی مثل اشک ریزش، خشکی چشم و دیگر عوارض چشمی و پلکی بوجود نیاید. بنابراین توصیه ما این است که جراحی های لازم را توسط متخصصی انجام دهید که آناتومی این منطقه را به خوبی بشناسد و از حساسیتهای این منطقه ی مهم با خبر باشد.

در صورت نیاز به درمان افتادگی پلک ها و جراحی پلک میتوانید به دکتر پرنیا مراجعه نمایید .

منتظر ارائه نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

هفت + 13 =