06 آگوست

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک یا پیکرتراشی یکی از روش های نوین جراحی برای لاغری سریع در یک جلسه و بی خطر می باشد . در صورتی که افراد از قسمتی از اندام خود ناراضی هستند می توانند با انجام لیپوماتیک به لاغری موضعی در ناحیه مورد نظر در کوتاه ترین زمان برسند . لیپوماتیک بازو ( براکیوپلاستی ) علاوه بر این که چربی های اضافی در این ناحیه را از بین می برد موجب لیفت بازو و خوش فرم شدن بازو فرد هم می شود .

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

مزایای لیپوماتیک بازو

مزایای لیپوماتیک متعددی هستند از جمله : تعداد سوراخ های ورودی برای کانولا به زیر سطح پوست بسیار محدود است و در هر ناحیه بین یک تا سه سوراخ ریز ایجاد می شود .

زمان انجام آن بسیار کوتاه و عوارض آن نسبت به روش های قدیمی تر و سنتی بسیار کم و ناچیز است . همچنین از عوارض خطرناک که در اعمال جراحی های سنگین مانند لخته شدن و آمبلی در این روش پیشگیری شده و ایجاد آمبلی در عمل لیپوماتیک به صفر رسیده است .

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

در تکنیک لیپوماتیک بازو با وجود دو یا سه سوراخ ظریف در ناحیه مورد نظر مانند : بازو یا شکم به وسیله ظریفی مانند آندوسکوپ که این وسیله کانولا نام دارد وارد بافت چربی زیر پوست می شود و با حرکاتی که منشا آن ها امواج سونوگرافی است، بافت چربی از حالت جامد به حالت مذاب تبدیل می شود و توسط همان کانولا ها چربی به شکل مذاب خارج می شود و در طی یک روند سه تا چهار ساعت می توان حجم زیادی از چربی را خارج کرد .

هزینه لیپوماتیک بازو

هزینه جراحی لیپوماتیک بازو به عوامل متعددی نظیر: میزان چربی اضافی در ناحیه مورد نظر بستگی دارد . جهت اطلاع دقیق از هزینه جراحی لیپوماتیک و پیشگیری از بروز عوارض بهتر است به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه شود .

لیپوماتیک یا پیکرتراشی یکی از روش های نوین جراحی برای لاغری سریع در یک جلسه و بی خطر می باشد . دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراح پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره  02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

سوالات متداول لیپوماتیک بازو

  • چه اقداماتی پس از جراحی لیپوماتیک باید رعایت کنیم ؟

استراحت مطلق در چند ساعت اولیه پس از جراحی ضروری است. یعنی فرد باید پس از عمل لیپوماتیک باید از انجام هر گونه فعالیت روزانه خودداری کند .

انجام ندادن ورزش یا رانندگی تا بیست و چهار ساعت بعد از عمل ضروری است . البته فرد می تواند بر حسب تمایل یک پیاده روی کوتاه داشته باشد .

  • دوره ی نقاهت و مدت زمانی که فرد نیاز به استراحت دارد چه مدت است ؟

دوره نقاهت پس از انجام این جراحی بسیار کوتاه می باشد و فرد پس از مدت زمان بسیار کوتاه می تواند به فعالیت های روزانه خود را انجام دهد .

  • آیا لیپوماتیک برای بارداری مشکل ایجاد می کند ؟

لیپوماتیک ایجاد برش و سوراخ بر روی پوست و کشیدن چربی از طریق این سوراخ ها است و به هیچ عنوان در بارداری اثر منفی ندارد .

  • آیا انجام لیپوماتیک بازو نیاز به بیهوشی عمومی دارد؟

در جراحی لیپوماتیک بازو نیاز به بیهوشی عمومی اکثرا وجود ندارد و با استفاده از آرام بخشی متوسط و یا عمیق بدون ایجاد درد می توانیم مناطق بزرگ و زیادی از بدن را تحت درمان قرار دهیم و به نتایج خیلی خوب هم برسیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک پشت کمر

کاندیدای لیپوماتیک

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

پنج × یک =