30 ژانویه

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن یکی از کم خطر ترین و بهترین روش ها برای از بین بردن چربی، جلوگیری از تجمع این چربی ها و فرم دهی به باسن می باشد. ناحیه باسن معمولا یکی از قسمت هایی است که تجمع چرب در ان ناحیه بیشتر است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و نحوه لباس پوشیدن افراد دارد. این چربی های تجمع یافته بیشتر از هورمون های استروژن ناشی می شود زیرا این هورمون وظیفه تنظیم چربی و شکل دهی و فرم دهی ان را به عهده دارد. اختلال در این هورمون موجب تجمع بیش از حد چربی در ناحیه باسن می شود و با به باسن فرم زشتی می دهد.

لیپوماتیک باسن

جراحی لیپوماتیک باسن

از لیپوماتیک برای از بین بردن یا تخریب چربی های بدن استفاده می شود که این کار توسط دستگاه ساکشن صورت می گیرد.

عمل لیپوماتیک باسن با استفاده از امواجی به نام امواج اینتراسونیک و همچنین با نوسانات و ارتعاشات باعث جدا شدن چربی ها از همدیگر و تخریب آن ها می شود و از طریق دستگاه ساکشن از بدن افرد خارج می شود. بدلیل اینکه لیپوماتیک چربی ها را از زیر پوست تخلیه می کند باعث سفت شدن پوست باسن می شود و از افتادگی و شل شدن پوست در آن ناحیه جلوگیری می کند.

در این جراحی ابتدا فرد بی حسی موضعی می گیرد و بعد از ان سوراخی توسط جراح در سطح پوست باسن ایجاد می شود و لوله بسیار نازکی داخل پوست می کنند این لوله توسط امواج اینفراسونیک باعث می شود بدون هیچ گونه عارضه ای بافت اضافه چربی باسن در قسمت اتصال به همدگیر از هم جدا شود وبافت چربی بصورت سالم از طریق ساکشن از بدن خارج شود. چربی خارج شده توسط ساکشن این قابلیت را دارد که در نواحی مورد دلخواه فرد جهت حجم دهی تزریق شود

افراد مناسب برای لیپوماتیک باسن

بدن افراد از اجزای مختلفی تشکیل شده است که این اجزا باید نسبت به هم دارای تقارن و سایز مناسبی باشند، اگر یکی از آن ها دچار لاغری یا چاقی بیش از حد شود موجب به هم خوردن تناسب افراد می شود و در زیبایی افراد خلل بوجود می اورد و از اعتماد بنفس افراد می کاهد. در افرادی که در ناحیه باسن چربی ها به شکل غیر متقارن دیده می شوند و زمانی که باسن با سایر اندام بدن هم خوانی لازم را ندارد و ظاهری ناهموار دارد، لیپوماتیک باسن موجب رفع این مشکل در این افراد می شود.

افرادی که به دلیل اضافه وزن بالا دارای باسن های بزرگی هستند لیپوماتیک باسن می تواند رضایت این افراد را حاصل کند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

8 + 11 =