21 ژانویه

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لاغری با لیپوماتیک  که به عنوان یک روش مفید برای  تناسب اندام مورد استفاده قرار می گیرد ، با حفظ سلامت کلی بدن باعث کاهش سایز و از بین رفتن چربی ها به صورت دائمی می شود. این روش برای نواحی از بدن که دارای تجمع چربی هستند مانند شکم ، پهلو ، بازو ، ران و ساق پا استفاده می شود .

لیپوماتیک ران

ران ها یکی از اعضای مهم در ظاهر و اندام هستند ، پاهای چاق و پر می تواند تناسب اندام فرد را به هم بریزد و از طرفی نیز باعث از بین رفتن زیبایی اندام شود.بسیاری از افراد که از داشتن ران های پر و برآمده رنج می برند به دنبال راه هایی برای کوچک کردن چند سایز از آن هستند، ورزش های سنگین و رژیم های سخت می تواند تاثیر گذار باشد ولی برای کوچک کردن یک سانت از این ناحیه نیاز به مدت زمان یک ماه دارید، لیپوماتیک یک روش موثر است که می توان با استفاده از آن در یک جلسه و بدون ورم باعث کاهش سایز یک تا چند سانتی متری از بدن شد.

لاغری-ران-ها-با-لیپوماتیک

نحوه انجام لیپوماتیک ران 

زمانی که چربی های این ناحیه از بین بروند سلولیت یا چربی های سفت شده این ناحیه نیز از بین می رود و ظاهر پاها صاف و یک دست  می شود، در واقع لیپوماتیک می تواند حالت پوست پرتقالی ران ها را برطرف سازد .لیپوماتیک ران ها طی یک جلسه انجام می شود ،این اقدام با بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار بعد از جراحی می تواند به خانه بازگردد.

عوارض لیپوماتیک ران 

بعد از جراحی لیپوماتیک ران عوارضی از جمله درد ، تورم و قرمزی در ناحیه تا چند روز مشاهده می شود که طبیعی است و برطرف می شود . در صورتی که تورم و درد بیشتر از یک هفته به طول انجامید با جراح خود تماس بگیرید .

لیپوساکشن ران بهتر است یا لیپوماتیک 

لیپوساکشن مانند لیپوماتیک یکی دیگر از روش های لاغری به وسیله خارج کردن چربی از بدن می باشد . تنها تفاوت این روش با لیپوماتیک اینست که ممکن است شدت خارج کردن چربی ها از بدن به گونه ای باشد که باعث آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی ها باشد . در صورتی که این مشکل در لیپوماتیک کمتر وجود دارد .

هزینه لیپوماتیک رانها

این جراحی دربیمارستان با بیهوشی یا بی حسی انجام می شود و نیاز به تجهیزات اتاق عمل دارد . برای انتخاب این روش توجه به فاکتوری نظیر تخصص و تبحر پزشک از همه فاکتورهای دیگر مورد اهمیت می باشد . زیرا نتایج جراحی به تکنیک و روش انجام جراح بستگی دارد و موارد دیگر کمتر در این موارد دخیل هستند .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

20 − دوازده =