26 جولای

مراحل آماده شدن قبل از جراحی پروتز سینه

مراحل آماده شدن قبل از جراحی پروتز سینه

قبل از جراحی پروتز سینه اقداماتی باید صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود اولین اقدامی که قبل از جراحی پروتز سینه باید انجام دهید انتخاب یک جراح با تجربه در زمینه جراحی پروتز سینه است دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی پروتز سینه بسیار تجربه و مهارت بالایی دارند می توانید در اینستاگرام و کانال تلگرام نمونه کارهای دکتر رفیع پرینا را مشاهده نمایید. قبل از جراحی پروتز سینه دکتر رفیع پرنیا توضیحات لازم را در رابطه با  تمامی اقدامات لازمی که باید رعایت کنید تا ازاین جراحی بهترین نتیجه را دریافت نمایید در اختیار شما عزیزان قرار می دهند .

مراحل آماده شدن قبل از جراحی پروتز سینه

مراحل آماده شدن قبل از جراحی پروتز سینه

2 هفته قبل از جراحی پروتز سینه

از 2 هفته قبل از جراحی پروتز سینه باید تمامی توصیه های جراحتان را در رابطه با قطع مصرف برخی از داروها رعایت کنید به عنوان مثال مصرف آسپرین و داروهای حاوی آن باید از دو هفته قبل از جراحی پروتز سینه قطع گردد . همچنین محصولات دارای ویتامین E از 2 هفته قبل از جراحی پروتز سینه باید قطع گردد. مصرف آسپرین قبل از جراحی پروتز سینه بدلیل انعقاد خون احتمال بروز خون ریزی را بعد از جراحی افزایش می دهد به همین علت است که پزشکان بسیار توصیه می کنند مصرف این دارو باید حتما از دو هفته قبل از جراحی قطع شود.

در صورتی که با علایم بیماری حاد مانند سرما خوردگی از دو هفته قبل از جراحی مواجه شدید حتما با جراح خود تماس بگیرد و زمان جراحی را به زمانی دیگری موکول کنید تا بهبودی کامل حاصل شود .

یکی از اقداماتی که قبل از جراحی پروتز سینه باید حتما رعایت کنید ترک سیگار و محصولات حاوی نیکوتین است زیرا کشیدن سیگار قبل از جراحی باعث افزایش خطر ابتلا به عوارض بی هوشی می شود همچنین روند ترمیم و بهبودی را پس از جراحی کند می کند.

شب قبل از عمل جراحی پروتزسینه

  • 8 ساعت قبل از جراحی پروتز سینه از خوردن و نوشیدن پرهیز نمایید و ناشتا باشید.
  • بهتر از قبل از جراحی استحمام نمایید تا روز های اولیه بعد از جراحی نیاز به حمام رفتن نداشته باشید.

روز عمل جراحی

در روز عمل قبل از جراحی جراح راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و در صورت داشتن اضطراب و نگرانی شما را آرام می کند.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

4 × 3 =

Call Now Button