18 ژوئن

مسائلی که در رابطه با پروتز سینه باید بدانید

مسائلی که در رابطه با پروتز سینه باید بدانید

 ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه به نتیجه دلخواه خود نرسید به همین علت قبل از انجام این جراحی اطلاعت لازم را در این زمینه بدست آورید و با دید کافی اقدام به انجام این جراحی بگیرید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پروتز سینه می توانید به مقاله پروتز سینه مراجعه نمایید. پروتز به مرور زمان و در طول چند سال فرم اصلی خود را از دست می دهد و نیاز به ترمیم آن است

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه به 5 تا 7 روز استراحت نیاز دارد تا دوران نقاهت سپری شود در طول این مدت نباید کار کنید

در صورتی که پیشینه خانوادگی در سرطان سینه دارید به هیچ عنوان جراحی پروتز سینه را انجام ندهید زیرا خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.

در تشخیص سرطان سینه، پروتز سینه اثر منفی ندارد توصیه می شود هر چند ماه یک بار زنان ماموگرافی انجام دهند تا از سلامت سینه های خود مطمئن شوند در صورتی که در جراحی پروتز سینه، پروتز در قسمت زیرین سینه کار گذاشته شده باشد برای تشخیص سرطان سینه مانعی وجود ندارد.

بعد از انجام جراحی پروتز سینه ورزش های هوازی ممنوع است. پس از گذشت یک هفته می توانید بعد از پروتز سینه نرمش های سبک داشته باشید اما به مدت 3 تا 4 ماه بعد از این جراحی نمی توانید هیچ گونه ورزش سنگینی را داشته باشید زیرا ممکن است بر پروتز ها فشار وارد شود.

در صورتی که شما قصد بارداری دارید توصیه می شود جراحی پروتز سینه را پس از بارداری و زایمان انجام دهید

در جراحی پروتز سینه دو نوع انتخاب دارید پروتز های آب نمکی و پروتز های سیلیکونی که پروتز های سیلیکونی ظاهر طبیعی تری دارند و با استفاده از این نوع پروتز ها می توانید به فرم زیبایی در سینه های خود دسترسی پیدا کنید. در آمریکا در سال 2014  در جراحی پروتز سینه حدود 77 درصد از نوع پروتز های سیلیکونی استفاده شده بود. پروتز های آب نمکی ظاهر مصنوعی دارند و در قسمت هایی از خود خط هایی نشان می دهند.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

15 − دو =