15 فوریه

مقایسه لیپوماتیک با دیگر روش ها

مقایسه لیپوماتیک با دیگر روش ها
لیپوماتیک یک روش نوین برای از بین بردن چربی ها ی ناحیه ای است که نمی توان به راحتی آن ها را با ورزش و رژیم های سخت از بین برد. افرادی که از چاقی بیش ار حد خود بسیار ناراضی می باشند و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس و زیبایی اندام آن ها شده است  جراحی لیپوماتیک برای رفع این مشکل بسیار موثر می باشد. جراحی لیپوماتیک از جدیدترین روش های تخلیه چربی می باشد که نتیجه باور نکردنی  و اندامی زیبا برای فرد به دنبال دارد.
لیپوماتیک  می تواند برای تخلیه و از بین بردن چربی های اضافه ی بدن یکی از بهترین روش ها باشد و نسبت به روش های دیگر می تواند عوارض کمتری داشته باشد. اگر تصمیم به انجام جراحی لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های اضافه ی بدن خود گرفته اید انتخاب یک متخصص متبحر و با تجربه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از عمل جراحی لیپوماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر رفیع پرنیا  فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیپوماتیک با چندین سال سابقه درخشان می تواند با روش لیپوماتیک زیبای اندام شما را فراهم کند. در این مقاله به مقایسه لیپوماتیک با دیگر روش ها به طور مختصر پرداخته می شود.

مقایسه لیپوماتیک با دیگر روش ها

مقایسه لیپوماتیک با لیپولیزر

تفاوت لیپوماتیک با لیپولیزر در این است که قبل از انجام لیپولیز از لیزر استفاده می شود و بعد از تزریق مایع تامی در بافت چربی های اظافه، این بافت ها به وسیله تابیدن لیز سست می شوند و شکسته می شوند و به شکل مایع از بدن خارج می شوند.

مقایسه لیپوماتیک با اولترازد

به طور کلی کار اصلی همه این دستگاه ها لیز کردن چربی و خارج کردن انها از بدن می باشد با این تفاوت که در روش اولترازد بر اثر امواج صوتی و حرارتی چربی ها از بدن خارج می شوند

مقایسه لیپوماتیک با لیپو ساکشن

عمل جراحی لیپوساکشن همانند لیپوماتیک می باشد با این تفاوت که در طی یک جلسه حجم چربی کمتری نسبت به لیپوماتیک از بدن خارج می شود و تورم، درد، خون ریزی در این روش نسبت به عمل جراحی لیپوماتیک کمتر می باشد. به طور کلی در این روش نسبت به لیپوماتیک کاهش سایز کمتری ایجاد می شود.

مقایسه لیپوماتیک با واتر جت

همانند لیپوماتیک می باشد با این تفاوت که در این روش بر اثر فشار قوی اب چربی ها از بدن خارج می شوند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

1 + 18 =

Call Now Button