16 آگوست

نحوه جراحی لیفت صورت

نحوه جراحی لیفت صورت

در این مقاله توضیحاتی در رابطه با نحوه انجام جراحی لیفت صورت داده می شود تا افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند با مراحل انجام این جراحی آشنا شوند و قبل از جراحی از نگرانی آن ها کاسته شود.

نحوه جراحی لیفت صورت

نحوه جراحی لیفت صورت

بی هوشی

برای انجام این جراحی نیاز به بی هوشی می باشد، برای انجام این کار در ابتدا یک شرحالی از بیمار گرفته می شود و سپس بیمار توسط تکنسین بی هوشی تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد.

برش های جراحی

جراحی لیفت صورت یک روش تهاجمی و ایمن می باشد در این جراحی با توجه به میزان افتادگی و شلی پوست صورت جراح مناطقی که نیاز به برش دارد را نشانه گذاری می کند، میزان برش در جراحی لیفت صورت متفاوت می باشد در جراحی مینی لیفت صورت که برای افتادگی های خفیف مورد استفاده قرار می گیرد از برش های کوچکتری استفاده می شود به گونه ای که برش به منظور کشیدکی پوست از ناحیه شقیق شروع می شود و تا پایان گوش و کمی پشت لاله گوش مطابق شکل فوق امتداد می یابد . در مواقعی که افتادگی شدید باشد از برش های بزرگتر برای لیفت و کشیدگی پوست صورت استفاده می شود ، در این تکنیک که به آن لیفت کلاسیک گفته می شود برش از قسمت شقیقه ها پشت خط رویش مو یا خط رویش مو شروع می شود و تا پشت گوش ادامه می یابد و در موی ناحیه پس سر پنهان می شود . بسیاری از افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند نگران باقی ماندن جای اسکار هستند، این نگرانی کاملا بی مورد می باشد زیرا برش های به منظور لیفت و افتادگی پوست در نواحی ایجاد می شود که از دید دیگران مخفی باقی می ماند و به مرور زمان محو می شود.

بخیه زدن

به منظور بست برش های پوستی ایجاد شده در بخش پوست صورت ، عضلات  صورت و کاسه سر از بخیه های قابل جذب و غیر قابل جذب استفاده می شود . در صورتی که پزشکتان برای بخیه زدن از بخیه های غیر قابل جذب استفاده کرد باشد برای کشیدن بخیه ها بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده باید به مطب پزشکتان مراجعه نمایید . بعد از جراحی لیفت صورت برای تسریع بخشیدن به روند بهبودی و کاهش مدت زمان دوران نقاهت جراحتان توصیه هایی می کنند که باید به آن گوش فرا دهید و تمامی توصیه ها را رعایت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مراقبت های بعد از جراحی صورت می توانید به مقاله مراقبت بعد از جراحی لیفت صورت مراجعه نمایید تا با رعایت این مراقبت ها بهترین نتیجه را دریافت کنید.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

5 × دو =