23 نوامبر

نکاتی در رابطه با جراحی پروتز سینه

نکاتی در رابطه با جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه باید در سنین بالای 18 سال انجام گیرید ، انجام این جراحی در سنین پایین به هیچ عنوان توصیه نمی شود و نمی توان نتایج مطلوب را از این جراحی در سنین پایین دریافت کرد، برای جراحی پروتز سینه رشد سینه ها باید کامل شده باشد . نگرانی در رابطه با انجام این جراحی نداشته باشید و کمی صبر و حوصله داشته باشید و به هیچ عنوان برای این جراحی عجله نکنید .

پروتز سینه

پروتز سینه

آناتومی هر فردی منحصر به فرد می باشد ، سایز مناسبی را باید انتخاب نمایید ، انتخاب سایز مناسب پروتز سینه دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه می شود در انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه به پزشک خود اعتماد نمایید .

قبل از جراحی پروتز سینه تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده است مطرح کنید و پاسخ آن را از جراح خود دریافت نمایید ، در صورتی که نگرانی در رابطه با بعد از انجام این جراحی دارید پزشک خود را مطلع سازید. یکی از نگرانی هایی که افراد در رابطه با جراحی پروتز سینه دارند این است که نمی توانند بعد از جراحی در صورت فرزند دار شدن نوزاد خود را شیر بدهند و پروتز جایگذاری شده در بافت سینه آن ها مانع از شیر دهی می باشد، این نگرانی بی مورد می باشد زیرا پروتز در مکانی جایگذاری می شود که تداخلی را در مجرای شیر دهی ایجاد ننماید .

تمامی توصیه هایی که قبل از جراحی به شما شده است را جدی بگیرید به هیچ عنوان نسبت به آن بی توجه نباشید . زیرا رعایت تمامی نکات قبل از جراحی می تواند در دریافت بهترین نتیجه از این جراحی کمک بسیار شایانی کند .

بعد از گذشت مدتی از جراحی پروتز سینه و تمام شدن دوران نقاهت می توانید زندگی عادی خود را ادامه دهید و فعالیت های روزانه خود را از سر گیرید .

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با جراحی پروتز سینه دارید می توانید از طریق را های ارتباطی سایت مشاوره های لازم را از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

4 − 3 =