27 آگوست

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

یکی از عمل های بسیار شایع در جراحی های زیبایی، لیپوماتیک است . محبث داغ امروزی که متاسفانه جامعه روز به روز بیشتر درگیر آن می شود، در مورد اضافه وزن و جراحی های لیپوماتیک و لیپوساکشن است که باعث می شود وزن خیلی سریع کاهش پیدا کند . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • کمترین هزینه لیپوماتیک
  • لیپوماتیک ارزان قیمت
  • قیمت پیکرتراشی شکم
  • هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو
  • قیمت جراحی شکم و پهلو
هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم چیست ؟

جراحی لیپوماتیک، یکی از موثرترین روش ها در کاهش وزن سریع می باشد که بدون هیچ عارضه، درد و بیهوشی انجام می شود و در این روش می توان لاغری موضعی را داشت بدین منظور که می توان چربی های اضافی در ناحیه های همانند شکم و پهلو را برطرف کرد .

لیپوماتیک شکم مناسب افرادی است که می خواهند بدون هیچ گونه عارضه ای به لاغری سریع برسند و نتایج درمانی لیپوماتیک برگشت پذیر نیستند .

زمان مناسب لیپوماتیک

بهترین زمان انجام لیپوماتیک شکم برای افراد بالای بیست سال می باشد و محدودیت خاصی ندارد و تنها نکته قابل توجه این است که فرد باید تحت نظارت جراح پلاستیک جراحی را انجام دهد تا از بروز عوارض احتمالی پیشگیری شود .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

  • در صورت اینکه پس از جراحی لیپوماتیک پوست شکم شل بود از به طور کامل نشستن بپرهیزید و سعی کنید بخوابید یا اینکه به حالت نیمه نشسته باشید .
  • فرد پس از انجام جراحی لیپوماتیک باید از انجام هر گونه فعالیت روزمره بپرهیزد و استراحت مطلق داشته باشد .
  • از انجام فعالیت های ورزشی و رانندگی تا 24 ساعت خودداری شود .

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

از جمله مواردی که برای بسیار از افراد حائذ اهمیت است هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو است . هزینه جراحی لیپوماتیک به عوامل مختلفی نظیر میزان چربی بدن و ناحیه تحت درمان بستگی دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه جراحی لیپوماتیک به جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

 دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراح پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

عوارض لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم و پهلو بدون عارضه می باشد و گاهی اوقات خطر آمبلی شدن رخ می دهد که این عارضه جانبی می باشد و در صورت مراجعه به افراد نامتخصص رخ می دهد . یکی از نکات ویژه و مهم این است که حتما به افراد  فوق تخصص جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

در انجام جراحی های قدیم وقتی چربی ها را خارج می کردند آنها را دور می ریختند و لی در تکنیک های جدید چربی های که از بدن خارج می شوند بعد از فرآیند آماده سازی چربی ها می توان آنها را برای تزریق در نقاط دیگر بدن مورد استفاده قرار داد و پزشک می تواند به بهترین نحو در ناحیه صورت، باسن، سینه، ساق پا، پشت دست و در هر ناحیه ای دیگر که یک نازیبایی یا فرورفتگی وجود داشته باشد می توانیم از تزریق این چربی ها استفاده نماییم . همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که با لیپوساکشن می توان چربی های اضافی بدن را بعد از آماده سازی در نواحی دیگر بدن مورد استفاده قرار داد . در جراحی لیپوساکشن که یک جراحی قدیمی برای کاهش وزن به کار می رود، خطر آمبلی شدن این جراحی به نسبت جراحی لیپوماتیک بیشتر است .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

کاندیدای لیپوماتیک

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

نقاهت جراحی لیپوماتیک

راز لاغری با لیپوماتیک

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

1 × 2 =

Call Now Button