02 آوریل

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

می دانستید سازمان FDA آمریکا لیپوماتیک را به عنوان روش لاغری بی خطر و بدون داشتن  هیچ گونه عوارض جانبی تایید کرده است. طبق تحقیقات انجام شده ، آسیب  و صدمه رسانیدن به بافت های اطراف چربی با این روش صفر می باشد بنابراین جای هیچ نگرانی برای متقاضی  این روش ندارد. در این پروسه بعد از استخراج  چربی، پوست صاف باقی می ماند و امکان عود و بازگشت چربی در آن وجود ندارد.

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

یکی از دغدغه‌های فکری متقاضیان این جراحی هزینه آن می باشد. امروزه برخی از افراد شعار هزینه کمتر و نتیجه بهتر در زمینه لاغری تبلیغ می دهند که شعاری فریب گونه ای بیش نمی باشد که خواهان جذب متقاضی هستند. فرد باید در ابتدا به فکر روشی مطمئن و غیر تهاجمی برای خلاص شدن از چربی های بعضی از قسمت های بدنش باشد. تبلیغاتی که در زمینه لاغری گفته می شود روشی موقتی است که عوارض جانبی حادی نیز به همراه می آورد، از جمله: اختلال و ناهنجاری در معده و یا تغییرات پوستی در بدن فرد  را  باید ذکر نمود. هزینه لیپوماتیک ، با توجه به ناحیه مورد نظر، مقدار و حجم چربی و هم چنین ابزار و دستگاههای مورد استفاده متفاوت می باشد که البته این ویژگی را بیشتر فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق با بررسی و سپس تعیین می نماید.برای اطلاع دقیق از هزینه این جراحی با شماره 88879877 تماس بگیرید .

کمترین هزینه لیپوماتیک 

از آنجائیکه لیپوماتیک نوعی جراحی است که با استفاده از دستگاه انجام می شود ، تبحر و تجربه جراح در نتایج آن بسیار مهم می باشد . زیرا تقریبا می توان گفت دستگاه در بیشتر مراکز به یک صورت می باشد و تفاوت تنها در مهارت و نوع بکارگیری تکنیک توسط جراح می باشد . تبلیغاتی که برای انجام این جراحی با کمترین هزینه وجود دارد فریبی بیش نیست . زیرا در صورتی که این جراحی به درستی انجام نشود ، عوارض فراوانی برای فرد به همراه دارد که نه تنها چربی ها از بین نمی رود بلکه مشکلاتی از جمله آمبولی و لخته شدن خون و… برای فرد ایجاد می کند که فرد هزینه بیشتری را نیز باید برای درمان این عوارض صرف کند . بنابراین توجه به هزینه یکی از فاکتورهای این جراحی می باشد و توجه صرف به این موضوع منطقی نیست .

هزینه لیپوماتیک در بیمارستان 

از آنجائیکه این جراحی با بیهوشی انجام می شود باید در بیمارستان با تجهیزات اتاق عمل انجام شود . هزینه های این جراحی علاوه بر دستمزد جراح شامل مواد بیهوشی ، هزینه بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل می شود .

هزینه لیپوماتیک رانها 

لیپوماتیک در قسمت رانها یکی از شایع ترین مواردی است که افراد متقاضی آن هستند . تجمع چربی در ران ها به گونه ایست که به سختی با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین می رود . به همین دلیل آسان ترین روش از بین بردن چربی این ناحیه که بدون بازگشت باشد ، لیپوماتیک است . برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک روی ادامه مطلب کلیک کنید .

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

نه + 16 =