15 اکتبر

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به صورت طبیعی یک راه مناسب و دائمی برای داشتن موهای زیبا و خوش حالت است ، بعد از اینکه عمل کاشت انجام میشود فرد میتواند موهارا شانه بزند ،حالت دهد و بعد از رشد کوتاه نماید .

کاشت مو به روش طبیعی و با کمک از فولیکول های مو در بدن خود فرد انجام خواهد شد .

برای انتخاب نوع کاشت میتوان  یکی از روش های  FUTو FIT  و یا ترکیب هردو روش را استفاده کرد .

تشخیص این که چه نوع کاشتی برای موهای شما موثر تر است به عهده ی پزشک جراح است . جراحی کاشت مو یک روش بسیار حساس و نیازمند به تجربه ی بالا است .

در کاشت مو به  روش FIT نیازی به جراحی نیست و این کار کار با استفاده از قلم استوانه ای مخصوصی بنام پانچ انجام میشود ، پانچ فولیکول های مورا به صورت مستقیم از روی پوست برمیدارد. فوفلیکول ها بعد از اینکه از روی سر بداشته شدند به صورت کاملا حرفه ای و طبیعی بر روی خط رویش فرضی کاشته میشوند.

کاشت خط رویش باید متناسب با چهره ی فرد انتخاب شود ،انتخاب نوع خط رویش تاثیر به سزایی در شکل ظاهری وی بعد رشد موها خواهد داشت. از این مراجعه به یک پزشک با تجربه و متخصص توصیه میشود.

در روش FIT   واحدهای  فوليکولي به صورت  ميکروسکوپي توسط پزشک خارج میشوند، و به قسمت هایی از پوست که فاقد مو هستند و نیاز به کاشت دارند پیوند زده میشوند.

فرد بیمار در طی جراحی کاملا هوشیار بوده و کوچکترین دردی احساس نمیکند ،از این رو به این نوع کاشت مو ، کاشت بدون جراحی میگویند.

معمولا دوره ی نقاهت در این نوع کاشت 10 روز است و بعد از گذشت این دوره هیچگونه جای زخم و عوارض احتمالی مشاهده نخواهد شد.

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در این زمینه هستیم . در صورت طرح سوالات بیشتر دراین زمینه با ما در ارتباط باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

 

درباره نویسنده

drparnia
دكتر رفيع پرنيا فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى(IPRAS) عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايى ايران عضو جامعه جراحان ايران

پاسخ

2 × 1 =

Call Now Button