انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 جراحی زیبایی بدن 4 عمل لیپوماتیک 4 انواع لیپوماتیک و نحوه انجام آن ها
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

انواع لیپوماتیک و نحوه انجام آن ها

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

برداشتن چربی به روش لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که وزنشان در حد طبیعی باشد یا کمی اضافه وزن دارند . یعنی شاخص توده بدنی یا BMI عدد 30 دارند . زیرا این روش برای کاهش سایز می باشد نه کاهش وزن . همچنین چربی زیر جلدی فرد باید درصد قابل توجهی باشد . بسیاری از افراد دارای شلی و افتادگی پوست شکم می باشند که به دلیل زایمان یا افزایش و کاهش وزن دچار این افتادگی شده اند .

برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

باید به این نکته توجه داشت که به علت برداشت سلول های چربی در ناحیه ای مانند شکم تعداد کمی سلول چربی رشد می کند که محسوس نیست . بهتر است برای حفظ نتایج سبک زندگی و برنامه غذایی را تغییر داد .

برداشتن چربی به روش لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که وزنشان در حد طبیعی باشد یا کمی اضافه وزن دارند . یعنی شاخص توده بدنی یا BMI عدد 30 دارند .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک  شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

انواع لیپوماتیک

لیپوماتیک را می توان در اعضاض مختلف بدن که دچار تجمع چربی شده اند استفاده کرد :

لیپوماتیک شکم

بدانید که سلولهای چربی که در ناحیه شکم تجمع می یابند در اثر ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند بلکه تنها از حجم آنها کاسته می شود و زمانی که فرد آنها را رها می کند حجم سلول های چربی دو برابر می شود . به همین دلیل بسیاری از افراد از این موضوع شکایت دارند که تا زمانی که ورزش می کنند و رژیم غذایی مناسب دارند لاغر می شوند و به محض اینکه رها می کنند چاقتر از گذشته می شوند . در جراحی لیپوماتیک سلول های چربی که در اطراف ناحیه شکم تجمع یافته اند به وسیله کانولا از بدن خارج می شود . از آنجائیکه تعداد سلول های چربی کاهش یافته است بعد از جراحی در صورتی که فرد رژیم غذایی خود را تغییر دهد سلول های چربی رشد کرده اما به تعداد کمی می باشند و محسوس نیست . به همین دلیل چاقی بازنمی گردد .

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو ( براکیوپلاستی ) علاوه بر این که چربی های اضافی در این ناحیه را از بین می برد موجب لیفت بازو و خوش فرم شدن بازو فرد هم می شود .

لیپوماتیک شکم و پهلو

شکم و پهلو از اعضای مهم بدن هستند که در تناسب اندام بسیار مهم هستند و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند . لیپوماتیک برای افرادی که تنها دارای تجمع چربی در ناحیه شکم و پهلو هستند مفید می باشد . در صورتی که افتادگی و شلی پوست در این نواحی وجود داشته باشد لیپوماتیک روش مناسبی نیست و باید جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی انجام داد .

انواع لیپوماتیک
انواع لیپوماتیک

لیپوماتیک ران

ران ها یکی از اعضای مهم در ظاهر و اندام هستند ، پاهای چاق و پر می تواند تناسب اندام فرد را به هم بریزد و از طرفی نیز باعث از بین رفتن زیبایی اندام شود.

بسیاری از افراد که از داشتن ران های پر و برآمده رنج می برند به دنبال راه هایی برای کوچک کردن چند سایز از آن هستند، ورزش های سنگین و رژیم های سخت می تواند تاثیر گذار باشد ولی برای کوچک کردن یک سانت از این ناحیه نیاز به مدت زمان یک ماه دارید، لیپوماتیک یک روش موثر است که می توان با استفاده از آن در یک جلسه و بدون رِم باعث کاهش سایز یک تا چند سانتی متری از بدن شد.

لیپوماتیک غبغب

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک یکی از روش های موثر برای خارج کردن چربی های اضافه ناحیه غبغب می باشد در این روش با استفاده از دستگاه لیپوماتیک که با وارد کردن ضربه به چربی ها موجب از بین رفتن چربی ان ناحیه می شود، در نتیجه می تواند زیبایی غبغب بیمار را بازگرداند. در واقع می توان گفت که غبغب زمانی ایجاد می شود که چربی ها در زیر صورت و ناحیه اطراف گردن انباشته می شوند و پوست گردن حالتی کشیده و افتاده پیدا می کند به این صورت که عضلات گردن انقباض پیدا می کند و باعث می شود چانه به صورت لایه لایه دیده شود که این امر موجب می شود گردن زیبایی لازم را نداشته باشد، داشتن غبغب در بیشتر افراد ربطی به سن یا وزن ندارد..

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =