دکتر پرنیا 4 پروتز 4 مراحل عمل جراحی پروتز سینه
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

برخی از زنانی که از ظاهر و اندازه سایز سینه های خود ناراضی می باشند و این امر موجب کاهش زیبایی اندام آن ها و اعتماد بنفس آن ها گردیده است تصمیم به انجام جراحی پروتزسینه می گیرند همچنین خانم هایی که در اثر بیماری سرطان سینه بافت سینه های خود را از دست داده اند خواستار جراحی پروتز سینه می باشند. برخی از خانم ها بطور مادرزادی دچار فقدان و دفورمیتی سینه می باشند که این افراد کاندیدای مناسبی برای این جراحی می باشند  هر چند ممکن است که این عوامل تنها دلیل برای عمل جراحی پروتز سینه نباشد  اما بهتر است قبل از انجام این جراحی در خصوص مراحل عمل جراحی پروتز سینه اطلاعات و آگاهی کافی را داشته باشید تا در خصوص انجام این جراحی تصمیم نهایی خود را بگیرید .

مراحل جراحی پروتز سینه

انتخاب جراح مناسب و با تجربه کافی اهمیت بسیار زیادی در نحوه انجام و نتیجه این جراحی دارد زیرا اگر این جراحی به درستی انجام نشود تبدیل به تجربه بسیار سختی برای افرادی که اقدام به انجام این کار نموده اند می شود در نتیجه انتخاب جراح با تجربه بسیار پر اهمیت می باشد دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان پروتز سینه در زمینه این جراحی دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی می باشد و با انجام این جراحی زیبایی و جذابیت را در افرادی که از ظاهر و سایز سینه های خود ناراضی می باشند باز می گرداند.

پروتز سینه به دو نوع پروتز سینه آب نمکی و پروتز سینه سیلیکونی تقسیم می شود که بر اساس خواسته بیمار و نظر پزشک و همچنین شرایط دیگر یکی  از این دو نوع انتخاب می شود در واقع جراحی پروتز سینه بر پایه اندازه مناسب پروتز، نوع و مبتنی بر خواسته بیمار و نظر پزشک می باشد که دکتر رفیع پرنیا در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و در فرایند تصمیم گیری شما را هدایت می کنند.

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

در مرحله اول این جراحی بیمار توسط تکنسین بی هوشی تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد و در مرحله بعدی برش لازم برای قرار گیری پروتز سینه توسط جراح ایجاد می شود که این برش ها در 3 ناحیه 1. برش در ناحیه زیر سینه و روی چین افقی سینه 2. برش در هاله اطراف نوک سینه 3. برش در زیر بغل با توجه به اندازه و نوع پروتز ایجاد می شود. که از برش در زیر سینه در جراحی بیشتر استفاده می شود زیرا با استفاده از این برش دسترسی مستقیم و کافی به ناحیه ای که پروتز قرار خواهد گرفت وجود دارد . اگر پروتزی که در جراحی مورده استفاده خواهد قرار گرفت از نوع آب نمکی باشد نیاز به برش کوچکتری دارد

بیشتر بخوانید
براکیوپلاستی

بعد از ایجاد برش توسط جراح  پروتز در ناحیه مورد نظر جایگذاری می شود که در جراحی پروتز سینه از دو محل برای جایگذاری پروتز سینه 1. در زیر عضله سینه 2. در بالای عضله سینه می توان استفاده کرد و در نهایت بعد از قرار گیری پروتز ها در ناحیه مورد نظر برش ایجاد شده توسط نخ های قابل جذب بخیه زده می شود. مراقبت پس از پروتز سینه برای برخورداری از بهترین نتیجه بسیار پر اهمیت می باشد

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
(Visited 17 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =

Call Now Buttonتماس با ما