دکتر پرنیا 4 پروتز 4 هزینه پروتز سینه
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

هزینه پروتز سینه

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

پروتز سینه

یکی از شایع ترین پروتزهایی که امروزه در اعمال جراحی زیبایی، استفاده از پروتز سینه می باشد. در طول سیر رشد خانم ها از زمان بلوغ سینه های آنها شروع به رشد می کند و تا سن 18 تا 20 سالگی ادامه پیدا می کند تا به یک حد قابل قبولی برسد. ادامه این رشد ممکن است افزایش پیدا کند و گاهی هم ممکن است در یک زمانی رشد آنها متوقف شود . گاهی رشد سینه های فرد ممکن است به صورت غیرمتعارف و غیرقرینه رشد کند . انجام عمل پروتز که امروزه یک عمل کاملا بی خطر می باشد، در شرایطی که بیمار درست انتخاب شود و مشکلات زمینه ای نداشته باشد، پروتز ماندگاری قابل قبولی خواهد داشت .

جنس پروتز سینه

جنس همه پروتزها از جنس ماده ای به نام سیلیکون می باشد که ماده ای کاملا خنثی می باشد و بدن هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نمی دهد و به عنوان یک جسم خارجی با آن برخورد نمی کند. در بین انواع پروتزها شایع ترین آنها پروتز سینه سیلیکونی می باشد.

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

مناسب ترین افراد کاندید پروتز سینه

  • دختران جوانی که اصلا سینه ندارند. در این افراد معمولا برشی زیر سینه به اندازه 4 تا 5 سانتی متری ایجاد می شود و پروتز در فضای زیر عضله قرار می گیرد و برحسب سایزی که با مشورت پزشک و انتخاب بیماران، به یک شکل و سایز مناسب می رسد.
  • بیمارانی که از قبل سینه های بزرگی داشتند و در اثر گذر زمان به دلیل اتفاقات طبیعی مانند: حاملگی، افزایش وزن یا کاهش وزن زیاد، سینه های آنها کوچک، شل و افتاده شده است می توانند از پروتز سینه استفاده کنند. این افراد می توانند برای اینکه حجم قابل توجهی از سینه را پیدا کنند از جراحی پروتز سینه استفاده کنند .

محدودیت های استفاده از پروتز سینه

  • سینه حد و حدود مشخصی دارد و جراح نمی تواند بیشتر از قطر سینه فرد، پروتز را انتخاب کند تا در آینده دچار عوارض نشود زیرا در بسیاری از موارد این مسئله جبران پذیر نمی باشد.
  • در صورت پاره شدن و خارج شدن مواد داخلی پروتز سینه که این موارد نادر بوده و به ندرت اتفاق می افتد افراد مجبور به خارج کردن پروتز می شوند و بعد از گذشت مدت زمان کوتاه می توانند جراحی پروتز سینه را مجددا انجام دهند .
دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراح پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

عوارض و فواید پروتز سینه

تنها عارضه ای که ممکن است ایجاد شود سفت شدن کپسول دور پروتز می باشد ولی با توجه به تاثیر زیبایی قابل قبولی که دارد برای بیماران کاملا پذیرفته شده می باشد . پروتز سینه ارتباطی به سرطان سینه ندارد افرادی که پروتز سینه انجام می دهند می توانند مانند افرادی عادی باردار شوند و هیچ گونه اختلالی در دوران شیردهی برای افراد ایجاد نمی شود و هیچ گونه ماده مضری از پروتز به شیر مادر ترشح نمی شود.

بیشتر بخوانید
استحمام بعد از کاشت مو

هزینه پروتز سینه

در مبحث مسائل زیبایی، هزینه ها بسیار اهمیت دارد . به غیر از ترس از بیهوشی دومین مسله تعیین کننده هزینه است . پزشک می تواند حدود قیمت ها را به بیمار اطلاع دهد و نمی توان قیمت دقیقی از جراحی را به ایشان اطلاع داد زیرا سیستم بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است . به طور کل تعیین قیمت ها بدون معاینه و ویزیت در اخلاق پزشکی نمی گنجد. همچنین هزینه پروتز سینه نسبت به نوع پروتزی که فرد استفاده می کند یا نوع عملی که برای وی درنظر گرفته می شود و همچنین از شهر یا کشوری نسبت به شهر یا کشور دیگر می تواند متغیر باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

نکاتی در رابطه با جراحی پروتز سینه

بهترین نوع پروتز سینه

لیفتت و پروتز سینه بطور همزمان

(Visited 46 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =

Call Now Buttonتماس با ما