انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 لیفتینگ 4 لیفت آندوسکوپیک ابرو و همه چیز درباره آن
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

لیفت آندوسکوپیک ابرو و همه چیز درباره آن

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

لیفت آندوسکوپی ابرو یک روش موثر و ماندگار برای اصلاح افتادگی ابرو ها بوده  و نسبت به روش های سنتی لیفت ابرو، دوران نقاهت کوتاه تر و جای زخم کمتری به همراه دارد.

با گذشت زمان، خاصیت ارتجاعی پوست و قوام ماهیچه ها ضعیف می شود و در نتیجه پیشانی خصوصا در قسمت ابرو ها، دچار افتادگی خواهد شد. اصلاح این بافت های شل شده با جراحی زیبایی، به افراد این امکان را میدهد تا دوباره زیبایی و جوانی را به صورت خود بازگردانند. لیفت آندوسکوپی ابرو و پیشانی برای افراد میانسال و مسن و همچنین جوانانی که از لحاظ فیزیولوژیکی و ژنتیکی ابرو های افتاده دارند، قابل انجام است.

در ادامه این مقاله با نحوه انجام لیفت آندوسکوپیک ابرو، مزایای قابل توجه و همچنین شرایط انجام آن آشنا خواهید شد. 

لیفت اندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو چیست؟

در حال حاضر لیفت ابرو با آندوسکوپی، روش انتخابی افراد بسیار زیادی برای جوانسازی ناحیه فوقانی صورت است. لیفت آندوسکوپی ابرو همراه با لیفت آندوسکوپیک پیشانی می تواند کل پیشانی را احیا کند، خطوط اخم و چین و چروک را صاف کند و وضعیت ابروها را بازگرداند. همچنین پوست شل پلک بالایی را بلند و سفت می کند و چشم ها را باز می کند

اگرچه پیشانی نسبت به یک سوم میانی و پایینی صورت بسیار کمتر در معرض پیری و نزول جاذبه قرار دارد، گاهی اوقات لازم است پیشانی را در ترکیب با جراحی پلک یا لیفت صورت به عنوان بخشی از جوانسازی کامل صورت قرار دهیم

از آنجایی که ابرو و پیشانی نزدیک به چشم هستند، بیشتر نگرانی های مربوط به این ناحیه ناشی از افتادگی بافت ابرو است که به نوعی بر ناحیه چشم تأثیر می گذارد. یا با افتادگی پوست که اندازه چشم ها را کاهش می دهد، ابروهای سنگین بر ظاهر آنها تأثیر می گذارد یا با اختلال فیزیکی در عملکرد پلک بالایی. دومین نگرانی رایج مربوط به چین و اخم در قسمت مرکزی پیشانی است که ممکن است ظاهری سنگین یا خسته را نشان دهد

دلایل بلند کردن بافت‌های پیشانی و ابرو شامل برگرداندن افتادگی تدریجی مرتبط با افزایش سن (پتوز) بافت نرم است که یک فرآیند طبیعی پیری صورت است، اگرچه در برخی افراد بارزتر است. ثانیاً، لیفت ابرو را می توان برای تنظیم ابروهای کم و سنگین مادرزادی و اصلاح عدم تقارن (به دلیل شرایطی مانند فلج صورت که در آن عدم عملکرد عضلات منجر به افتادگی نامتقارن بافت نرم پیشانی می شود) استفاده کرد.

نمونه کار لیفت اندوسکوپیک ابرو

جوانسازی پیشانی و ابرو با لیفت اندوسکوپیک ابرو

جوانسازی پیشانی و ابرو متناسب با ویژگی‌های فردی سفارشی شده است: بلند کردن ابرو، تغییر موقعیت بافت‌های پایین‌رفته، تنظیم پوست، و تعدیل عملکرد عضلانی مسئول خطوط و چین‌ها. پیشانی، ابرو و چشم‌ها مناطقی هستند که تنظیمات ملایم در آن‌ها می‌تواند منجر به پیشرفت‌های اساسی شود. لیفت 4-6 میلی متری اغلب برای باز کردن چشم ها و بازگرداندن حالت جوانی ابروها کافی است.

جوانسازی پیشانی معمولاً مستلزم بلند کردن نیمه بیرونی ابرو است، زیرا بخش میانی از نظر آناتومیک پایدارتر است و کمتر مستعد فرود گرانشی است. انحنای ظریف ابرو به سمت بالا از نظر زیبایی شناسی جذاب است. هدف کلی این است که قسمت بیرونی (نقطه انتهایی) ابرو را کمی بالاتر از قسمت داخلی (نقطه شروع) با قوس ملایمی در میان قرار دهید.

آیا لیفت آندوسکوپی ابرو عوارض دارد؟

 در تصمیم گیری برای انجام جراحی زیبایی، عوامل مهمی که پزشکان و بیماران باید در نظر بگیرند، تهاجمی بودن و خطرات این عمل و همچنین ظاهر اسکار است. در مورد پایین آمدن ابرو، رویکرد آندوسکوپی برای لیفت ابرو اجازه می‌دهد برش‌های پوستی در خط موی بیمار پنهان شوند و به بالا بردن کل پیشانی افتاده و علاوه بر کاهش عملکرد عضلانی ابرشکل‌های موجدار اجازه می‌دهد. این همه بدون تداعی‌های اعتراض‌آمیز رویکردهای بازتر، مانند اسکار آشکار، زمان بهبودی طولانی‌مدت و بی‌حسی پس از عمل به دست می‌آید. به دلیل این مزایا، لیفت ابرو با آندوسکوپی یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای اصلاح جراحی پیری پیشانی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =