دکتر پرنیا 4 لیفتینگ 4 لیفت سینه
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

لیفت سینه

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

لیفت سینه

با استفاده از تکنیک های مختلفی توسط دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک برش هایی کوچکی در سینه به منظور بالا کشیدن سینه و لیفت سینه ایجاد می شود. دکتر رفیع پرنیا معمولا برای جراحی لیفت سینه از برش در هاله دور سینه و برش های عمودی استفاده می نمایند تا احتمال باقی ماندن جای زخم بعد از جراحی لیفت سینه با استفاده از این نوع برش ها به حداقل برسد تکنیک مورد استفاده در جراحی لیفت سینه به عواملی مانند آناتومی سینه، قابلیت ارتجاعی پوست سینه و میزان لیفت مورد نیازبستگی دارد.  در این جراحی بیمار تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد و بعد از ایجاد برش های لازم دکتر رفیع پرنیا با دقت و مهارت بسیار بالا محل قرار گیری بافت سینه را اصلاح می نمایند و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد می کنند. پس از این که جراحی به اتمام رسید بیمار به اتاق ریکاوری منتقل می شود و تحت نظارت قرار می گیرد.

لیفت سینه

لیفت سینه

دوران نقاهت بعد از لیفت سینه

بعد از جراحی لیفت سینه در ناحیه سینه معمولا تورم و کبودی مشاهده می شود و افراد معمولا با درد در این ناحیه مواجه هستند که با مصرف مسکن های تجویز شده توسط پزشک می توانند درد خود را تسکین دهند .

بعد از گذشت 2 روز از جراحی لیفت سینه بانداژ باز می شود و باید فرد از سوتین های مخصوص به منظور حفاظت از بافت سینه استفاده نماید.

از انجام فعالیت های فیزیکی و فعالیت های ورزشی برای حداقل 4 هفته بعد از جراحی باید خودداری شود.

نتایج جراحی لیفت سینه

بعد از جراحی لیفت سینه بلافاصله می توان نتایج این جراحی را مشاهده کرد اما برای مشاهده نتایج نهایی باید تا از بین رفتن ورم و کبودی صبر نمایید. توجه نمایید که بعد از جراحی بطور منظم با جراح خود در تماس باشید.

بسیاری از افراد نگران باقی ماندن جای برش هستند که با گذشت زمان جای زخم باقی مانده از جراحی  محو می شود و جای هیچ گونه نگرانی ندارد .

عوارض لیفت سینه

بعد از جراحی عوارضی احتمالی مانند :

 • عدم تقارن می تواند رخ دهد که بروز این عوارض بسیار ناشایع می باشد و در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت نمایید از بروز این عوارض جلوگیری می شود.
 • بروز عفونت و خونریزی بعد از جراحی از عوارض احتمالی می باشد . افرادی که خواستار جراحی لیفت سینه هستند به هیچ عنوان نگران عوارض این جراحی نباشند زیرا با عوارض جدی بعد از انجام این جراحی مواجه نمی شوند.

فیلم لیفت سینه با نخ 

برای مشاهده فیلم جراحی لیفت سینه روی ادامه مطلب کلیک کنید .

(Visited 643 times, 10 visits today)
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۴ دیدگاه ها
 1. دکتر لیفت سینه بدون جراحی د اصفهان انجام می دید ؟

  پاسخ
  • خیر من در اصفهان انجام نمیدم تنها در تهران جراحی دارم

   پاسخ
 2. سلام دکتر هزینه لیفت سینه با نخ چقدره ؟

  پاسخ
  • با شماره مطب تماس بگیرید

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =

Call Now Buttonتماس با ما