انتخاب برگه

انتخاب سایز مناسب پروتز سینه

انتخاب سایز مناسب پروتز سینه

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمان مشاوره راهنمایی های لازم را در خصوص انتخاب سایز مناسب پروتز سینه در اختیار شما عزیزان قرار می دهند در زیر به برخی از عواملی که در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه دخیل هستند اشاره شده است:

انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه

در انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه دو عامل  بسیار تاثیر گذار هستند : 1. اندازه و حجم فعلی سینه 2. پهنای قفسه سینه و قاعده سینه

اندازه و حجم فعلی سینه

برخی از زنان قبل از جراحی پروتز سینه سایز سینه های بسیار کوچک دارند که در این افراد نمی توان پروتز هایی با سایز بزرگ انتخاب کرد زیرا بافت طبیعی و پوست سینه ها باید پوشش مناسبی را روی پروتز سینه ایجاد نمایند و در مواردی که بافت و پوست  مطلوبی وجود نداشته باشد نمی توان برای حجیم کردن و بزرگ کردن سینه ها از یک حدی پروتز را بزرگ تر انتخاب کرد همان طور که در قسمت قبل گفته شده بود دکتر رفیع پرنیا متخصص جراح پلاستیک در زمان مشاوره در رابطه با انتخاب سایز مناسب مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. برای انتخاب سایز مناسب پروتز سینه باید انتظارات منطقی داشته باشید و در صورتی که اندازه و حجم فعلی سینه های شما کوچک باشد نباید از جراح خود تقاظای پروتز با سایز بسیار بزرگ داشته باشید زیرا پوست و بافت طبیعی سینه های شما نمی تواند پروتز سینه سایز بزرگ را پوشش دهد.

پهنای قفسه سینه و قاعده سینه

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب سایز سینه ها دخیل است اندازه پهنای قفسه سینه و قاعده سینه است. پروتز های فراوانی با برجستگی های متنوع و پهنای سینه مختلفی وجود دارد که با توجه با پهنای قفسه سینه و قاعده سینه می توان سایز مناسب برای پروتز سینه را انتخاب نماییم.

علاوه بر انتخاب سایز و اندازه مناسب، قرینگی و تناسب سینه ها بعد از جراحی با سایر اجزای بدن در جراحی پروتز سینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورتی که سایر اجزای بدن ریز نقش و لاغر باشد بزرگ کردن و حجیم کردن سینه بیش از حد معمول نمی تواند از نظر زیبایی چندان مقبول باشد در نتیجه در زمان انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه باید توجه نمایید که بعد از انجام این جراحی، فرم سینه ها با سایر اندام های بدن تناسب کافی را داشته باشد.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =

Call Now Button