دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی در تهران
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟ این سوال یکی از سوالات متداول افرادی می باشند که از فرم بینی خود ناراضی هستند و خواهان انجام جراحی زیبایی بینی خود می باشند ، این جراحی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری اعم از مرد و زن ، پیر و جوان خواهان انجام آن می باشند اما باید توجه کرد که برای دریافت یک نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی این جراحی باید در سن مناسبی انجام گیرد و فردی که خواهان انجام این جراحی است شرایط لازم برای این جراحی را داشته باشد .

برخی از مراجعین دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک که متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند در رابطه با خصوصیات یک جراح بینی خوب سوالاتی را مطرح می کنند زیرا معتقدند که یک جراح بینی خوب باید دارای چه خصوصیاتی باشد و چه انتظاراتی می توان از یک جراح بینی خوب داشت در این مقاله به پاسخ سوالات مطرح شده می پردازیم تا به نتایج بسیار مطلوبی را از جراحی بینی بدست آورید .

خصوصایت بهترین جراح بینی

یک جراح بینی باید در خصوص انجام انواع جراحی های بینی که شامل جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی طبیعی و فانتزی می باشد تجربه و مهارت بالایی داشته باشد . تجربه و مهارت جراح دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد جراحی که تجربه بالایی در جراحی انواع بینی ها داشته باشد می توان انتظار یک نتیجه مطلوب را از جراحی بینی داشت .

معمولا بهترین جراحان بینی افرادی هستند که متخصص جراحی پلاستیک هسنتند . زیرا برای عمل یک بینی خوب نیاز است تا با تناسب آن با صورت فرد نیز توجه کرد . از آنجائیکه جراح پلاستیک به آناتومی صورت اشراف کامل دارد برای این جراحی مناسب تر هستند .

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بینی از نظر شکل به دو نوع تقسیم می شود : بینی گوشتی و بینی استخوانی . تفاوت آنها در نوع پوست بینی است . بینی گوشتی دارای پوست ضخیم تر بوده و بینی استخوانی دارای پوست نرم تری است . از آنجائیکه معمولا بینی گوشتی دارای غضرف های ضعیفی است ، کوچک کردن آن در برخی موارد نیازمند پوند غضروف است در غیر اینصورت امکان برگشت بینی به حالت اولیه باز می گردد. به همین دلیل عمل بینی گوشتی از بینی استخوانی مشکل تر می باشد . برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی باید ابتدا به تخصص پزشک و سپس به نمونه کارهای او توجه کرد .مشاوره قبل از جراحی توصیه می شود.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی استخوانی

در ذیل نمونه ای جراحی زیبایی بینی دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک و  عضو انجمن جراحان پلاستیک وزیبایى ایران مشاهده می کنید :

بهترین جراح بینی استخوانی

طیفی از متقاضیان عمل بینی را افرادی تشکیل می دهند که بینی استخوانی دارند . این نوع بینی به دلیل داشتن پوستی نازک برای جراحی بسته مناسبتر هستند . از آنجائیکه معمولا این نوع بینی دارای غضروف قویتری است جراح می تواند آن را کوچک کند . اما بهترین جراح بینی استخوانی کیست ؟ در ابتدا باید توجه داشت پزشک با بیمار صادق باشد و در صورتی که نیاز به جراحی زیبایی نداشته باشد به بیمار انتقال دهد . مشاهده نمونه کارهای پزشکیکی دیگر از اقداماتی است که می تواند بیمار را در تصمیم گیری درست یاری کند .

بهترین جراح بینی طبیعی

نتایج جراحی بینی از نظر بیمار مهم ترین فاکتور برای انتخاب جراحی می باشد . به طور معمول بینی های گوشتی نتایج طبیعی دارند در حالی که بی نی های استخوانی نتایج فانتزی و عروسکی دارند . زیرا در مورد کوچک کردن بینی استخوانی محدودیتی وجود ندارد و می توان بینی فانتزی ایجاد کرد .در بین افراد مردان بیشتر خواستار جراحی بینی طبیعی هستند .

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

تعداد زیادی از افرادی که برای عمل بینی اقدام می کنند خانم ها هستند . بیشتر زنان به دنبال بینی کوچک یا شکل بینی عروسکی یا فانتزی هستند . باید توجه داشت که هر بینی نتایج فانتزی ندارد و به شکل بینی بستگی دارد . همانطور که گفتیم بینی استخوانی برای این نتایج مناسبتر هستند . جراح بینی باید به این موضوع توجه داشته باشد . بهترین جراح بینی فانتزی برای همه افراد یک شکل جراحی نمی کند . بلکه با توجه به نوع شکل و میزان تناسب بینی فرد با صورت جراحی می کند .

(Visited 16 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

Call Now Buttonتماس با ما