دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

آیا قصد دارید بینی گوشتی خود را عمل کنید؟ آیا شما هم شنیده اید که عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی حساس تر است؟ اما آیا این تصور عمومی در بین مردم واقعیت دارد؟

طبق تحقیقات انجام شده ایران جزء اولین کشورها در عمل زیبایی بینی است و این جراحی در این کشور دارای طرفداران بسیار زیادی است.

افرادی هستند که بینی های گوشتی و غضروفی دارند و می خواهند که با عمل زیبایی بینی از شر بینی گوشتی خود رهایی پیدا کنند و یک فرم زیبا در بینی خود ایجاد نمایند.

بسیاری از آنها به دلیل ترس از اینکه با عمل بینی گوشتی به بینی کوچک و متناسب نرسند، عطایش را به لقایش می بخشند! و قید عمل را می زنند.

اما هربار که خود را در آینه می بینند از ظاهر بینی خود گله می کنند و دائما آرزوی بینی کوچک را می کنند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. که این اصلاً خوب نیست، اما چاره چیست؟!

اگر شما هم از این دسته از افراد هستید و از ظاهر بینی گوشتی خود ناراضی هستید، اما نگران موارد گفته شده هستید با ما در ادامه مطلب همراه باشید، شاید با مطالعه این مقاله ترستان از عمل بینی گوشتی از بین برود.

آیا عمل بینی گوشتی از بینی استخوانی حساس تر است؟

به دلیل پوست ضخیم و غضروف ضعیف بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی، جراح در عمل زیبایی بینی و ظرافت های لازم در هنگام کوچک کردن بینی ممکن است با محدودیت هایی مواجه شود.

بنابراین این باور عمومی در افراد غلط نیست که عمل این نوع بینی ها نسبت به بینی های استخوانی از حساسیت بیشتری برخوردار است. اما این بدین معنا نیست که تمام عمل های بینی گوشتی ناموفق می شوند و یا برگشت پذیر هستند. بلکه اگر در انتخاب جراح بینی خود دقت کافی را داشته باشید، بهترین نتایج را دریافت خواهید کرد.

خوشبختانه کشور ما پزشکان حاذق بسیاری در این زمینه دارد که شما با کمی وسواس بیشتر در انتخابتان می توانید بهترین جراح بینی گوشتی را پیدا کنید و با اعتماد کامل به ایشان و همچنین رعایت نکات مربوط به مراقبت های لازم بعد از عمل بینی، به خوش فرم ترین بینی برسید.

بیشتر بخوانید
یکی شدن سوراخ های بینی بعد عمل

در ادامه می توانید فیلمی از جراحی بینی گوشتی توسط دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک را ببینید:

معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی چیست؟

با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی علی الخصوص جراحی های زیبایی داشته ایم دیگر عمل زیبایی بینی گوشتی یک ریسک محسوب نمی شود. چنان چه این عمل توسط یک پزشک حاذق انجام گیرد، می تواند نتایج درخشانی رقم بخورد.

اما معیارهای انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی گوشتی چیست؟

  • به دلیل حساسیت عمل بینی های گوشتی سعی کنید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید.
  • قبل از عمل جراحی یک جلسه مشاوره با پزشکتان داشته باشید.
  • با مراجعه حضوری به مطب پزشک مدنظرتان و سوال از مراجعه کنندگان و بررسی میزان رضایتشان تا حد بسیار زیادی می تواند شما را در انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی گوشتی یاری دهد.
  • قطعا باید پزشک مدنظرتان رزومه کاری موفقی در زمینه جراحی بینی گوشتی داشته باشد.
  • حتما از نمونه کارهای جراح بینی مدنظرتان دیدن کنید.
بهترین جراح بینی گوشتی مردانه در تهران

عکس قبل و بعد از عمل بینی گوشتی مردانه

تکنیک هایی که بهترین جراح بینی گوشتی باید رعایت کند

همان طور که قبلا هم گفته شده بینی های گوشتی غضروف های ضعیف تری نسبت به بینی های استخوانی دارند که یک جراح متبحر در این زمینه با تکنیک هایی می تواند این ضعف را برطرف کند.

در گذشته پس از اکثر جراحی های بینی گوشتی فرم بینی پس از مدتی به حالت قبل باز می گشت که این اتفاق به دلیل اشتباهاتی بود که جراحان می کردند.

در گذشته در عمل بینی گوشتی غضروف های اضافی برای فرم دادن و کوچک کردن بینی برداشته می شد، که این کار باعث باز شدن فضا برای ایجاد چربی های جدید می شد و به همین دلیل پس از مدتی فرم بینی به حالت قبل باز می گشت و یا به اصطلاح عمل بینی گوشتی برگشت پذیر بود.

اما امروزه جراحان متبحر در زمینه عمل زیبایی بینی با کم کردن ضخامت پوست بینی و تقویت پایه نوک بینی بدون هیچ گونه آسیبی به غضروف های آسیب پذیر بینی گوشتی اقدام به اصلاح فرم بینی می کنند.

گاهی ممکن است جراح برای تقویت غضروف بینی از غضروف دیگر نواحی بدن به بینی پیوند بزند، که این امر نیاز به تبحر خاص دارد و اصولا پزشکانی که فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند، به دلیل شناختی که از آنوتومی بدن دارند می توانند این پیوند را با موفقیت انجام دهند.

جراح بینی گوشتی خوب در تهران

اصولاً ظاهر نامناسب بینی های افرادی که از نوع گوشتی هستند باعث می شود که اعتماد به نفس خود را از دست دهند و در ارتباطات خود دچار مشکل شوند، اما نگرانی های گفته شده آنها را نسبت به عمل رینوپلاستی دو دل می کند.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی طبیعی

شما با انتخاب یک جراح بینی گوشتی خوب در تهران می توانید از شر این نگرانی ها و ظاهر نامناسب بینی خود برای همیشه خلاص شوید.

نمونه عمل بینی گوشتی مردانه-دکتر رفیع پرنیا

نمونه عمل بینی گوشتی مردانه در بینی بسیار بزرگ و گوشتی

اگر بینی شما از نوع گوشتی است و می خواهید جراحی زیبایی بینی را انجام دهید، قبل از هر چیز تحقیق های بسیار زیادی در این زمینه داشته باشید و به چندیدن پزشک متخصص مراجعه کنید و موارد گفته شده در سطور بالا را در انتخاب جراح بینی گوشتی خوب در تهران رعایت کنید.

نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران جراحی است که قبل از هر چیزی سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد و با توجه به انتظار فرد درباره مدل بینی اش بهترین گزینه را  طبق اصول زیباشناسی جهت برقراری تناسب بین اجزای صورت و بینی انتخاب کند.

حدود 80 درصد از نتیجه راضی کننده از عمل بینی گوشتی بستگی به مهارت و تخصص جراح بینی شما بستگی دارد که با توجه به نوع و ساختار بینی شما بهترین روش جراحی بینی را انتخاب کند. 20 درصد از آن هم بستگی به رعایت مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی بستگی دارد.

در صورتی که در دو مورد گفته شده الخصوص مورد اول یعنی انتخاب جراحتان دقت کافی نداشته باشید ممکن است مشکلات غیرقابل جبرانی به وجود آید.

کلام آخر

طبق موارد گفته شده عمل بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی حساس تر است و نیاز به تبحر و دقت جراح دارد، تا نتایج غیرقابل جبران و برگشت شکل بینی به حالت قبل را نداشته باشیم.

یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کار دشواری نیست فقط کافی است موارد زیر را اجرایی کنید:

  1. با سرچ در اینترنت می توانید با بهترین جراحان در این زمینه تا حد بسیار زیادی آشنا شوید.
  2. لیستی از بهترین جراحان بینی گوشتی تهیه کنید.
  3. بررسی تخصص و رزومه آنها؛
  4. بعد از یافتن چندین جراح متبحر بینی، حتما نمونه کارهای آنها را در صفحات مجازی و سایتشان ببیند.
  5. مراجعه حضوری به مطب پزشکان انتخاب شده و بررسی میزان رضایت مراجعه کنندگان؛

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 307 times, 2 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

Call Now Buttonتماس با ما