دکتر پرنیا 4 پروتز 4 مراقبت بعد از لیفت سینه
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

مراقبت بعد از لیفت سینه

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

مراقبت بعد از لیفت سینه

لیفت سینه جراحی زیبایی سینه می باشد که به منظور برطرف کردن افتادگی سینه ها انجام می گیرد با انجام این جراحی به راحتی می توان موقعیت نوک سینه را تغییر داد . برخی از افراد سینه های نامتقارنی دارند به گونه ای که یک سینه از دیگری بزرگتر یا کوچکتر می باشد با جراحی لیفت سینه می توان این مشکل را به طور کامل برطرف کرد . همانند سایر جراحی های دیگر بعد از جراحی لیفت سینه نیاز به مراقبت هایی توسط فرد می باشد ، این مراقبت ها باید به خوبی انجام گیرد در تسریع روند بهبودی، رعایت تمامی مواردی که در زیر به آن ها اشاره می شود دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

مراقبت بعد از لیفت سینه

استحمام بعد از گذشت 2 روز از جراحی لیفت سینه بلامانع می باشد ، استحمام بعد از جراحی لیفت سینه دارای حساسیت بالایی می باشد حتما در زمان استحمام یک همراه در کنار خود داشته باشید تا شما را کمک نماید .

برای اینکه فشاری به محل جراحی سینه وارد نشود و تورمات کاهش پیدا کند در زمان استراحت قسمت بالاتنه خود را با استفاده از چند بالش در موقعیتی بالاتر از بدن قرار دهید .

به منظور جلوگیری از بروز عفونت رعایت نکات بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد محل زخم باید به طور مرتب بررسی شود در صورت مشاهده علائمی از عفونت حتما پزشک خود را مطلع سازید

استفاده مرتب سوتین های مخصوص بعد از جراحی لیفت سینه یکی از مواردی می باشد که باید حتما رعایت شود .

به هیچ عنوان محل جراحت را دستکاری ننمایید، نرم کردن اطراف محل زخم مانعی ندارد .

در صورت بروز هرگونه مشکلی حتما پزشک خود را مطلع سازید . مصرف داروهای تجویزی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به هیچ عنوان نسبت به آن بی توجه نباشید .

این جراحی در افزایش جذابیت و زیبایی اندام تاثیر بسیاری می گذارد، با لیفت سینه به سمت بالا و ایجاد یک فرم زیبا در آن می توان تناسب اندام ایده آلی را در بدن ایجاد کرد ، برای برجسته کردن سینه های خود می توانید همزمان با جراحی لیفت سینه جراحی پروتز سینه انجام دهید امکان جراحی این دو عمل به طور همزمان وجود دارد .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

(Visited 36 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

Call Now Buttonتماس با ما