دکتر پرنیا 4 پروتز 4 هزینه عمل بزرگ کردن سینه
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

هزینه عمل بزرگ کردن سینه

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

یکی از سوالات متداول افرادی که خواهان بزرگ کردن سینه و پروتز سینه هستند، هزینه انجام این جراحی می باشد . در واقع هزینه انجام جراحی بزرگ کردن سینه و پروتز سینه  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، هزینه جراحی پروتز سینه به عوامل مختلفی مانند نوع پروتز انتخابی، مارک پروتز و تجربه و مهارت جراح بستگی دارد . در این جراحی هزینه های جانبی متعددی وجود دارد . دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه تجربه فراوانی دارند.

دقت نمایید که بدلیل هزینه پایین جراحی را انتخاب ننمایید که در جراحی پروتز سینه تجربه نداشته باشد زیرا جراحی که تجربه و مهارت بالا در زمینه جراحی پروتز سینه داشته باشد می تواند بهترین نتیجه را برای شما به همراه آورد و فرم بسیار زیبایی را در سینه های شما ایجاد نماید .

در صورتی که بدلیل هزینه پایین جراح بی تجربه ای را انتخاب نمایید ممکن است عوارض احتمالی بعد از انجام این جراحی بروز نماید بنابرین به هیچ عنوان بدلیل هزینه پایین جراحی را انتخاب ننمایید که باعث شود از این جراحی نتایج مطلوب دریافت ننمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه انجام این جراحی و هزینه آن می توانید از طریق راه های ارتباطی مشاوره های لازم را از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید . علاوه بر هزینه این جراحی سوالات دیگری ذهن افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند را درگیر کرده است که در این مقاله به این سوالات پاسخ داده می شود.

پروتز سینه

یکی از شایع ترین پروتزهایی که امروزه در اعمال جراحی زیبایی، استفاده از پروتز سینه می باشد. در طول سیر رشد خانم ها از زمان بلوغ سینه های آنها شروع به رشد می کند و تا سن 18 تا 20 سالگی ادامه پیدا می کند تا به یک حد قابل قبولی برسد. ادامه این رشد ممکن است افزایش پیدا کند و گاهی هم ممکن است در یک زمانی رشد آنها متوقف شود . گاهی رشد سینه های فرد ممکن است به صورت غیرمتعارف و غیرقرینه رشد کند . انجام عمل پروتز که امروزه یک عمل کاملا بی خطر می باشد، در شرایطی که بیمار درست انتخاب شود و مشکلات زمینه ای نداشته باشد، پروتز ماندگاری قابل قبولی خواهد داشت .

بیشتر بخوانید
کاشت ریش و سبیل

جنس پروتز سینه از چیست؟

جنس پروتز سینه از سیلیکون و سالین می باشد که امروزه از پروتز های سالینی دیگر استفاده نمی شود. پروتز های سیلیکونی از ژل سیلکون در اندازه و سایز های مختلف ساخته شده است .

برش ها برای قرار گیری پروتز در بافت سینه در چه نواحی ایجاد می شود؟

با توجه به نظر جراح و نوع پروتز انتخابی برش در زیر سینه، هاله دور سینه یا زیر بغل ایجاد می شود .

مناسب ترین افراد کاندید پروتز سینه

  • دختران جوانی که اصلا سینه ندارند. در این افراد معمولا برشی زیر سینه به اندازه 4 تا 5 سانتی متری ایجاد می شود و پروتز در فضای زیر عضله قرار می گیرد و برحسب سایزی که با مشورت پزشک و انتخاب بیماران، به یک شکل و سایز مناسب می رسد.
  • بیمارانی که از قبل سینه های بزرگی داشتند و در اثر گذر زمان به دلیل اتفاقات طبیعی مانند: حاملگی، افزایش وزن یا کاهش وزن زیاد، سینه های آنها کوچک، شل و افتاده شده است می توانند از پروتز سینه استفاده کنند. این افراد می توانند برای اینکه حجم قابل توجهی از سینه را پیدا کنند از جراحی پروتز سینه استفاده کنند .

محدودیت های استفاده از پروتز سینه

  • سینه حد و حدود مشخصی دارد و جراح نمی تواند بیشتر از قطر سینه فرد، پروتز را انتخاب کند تا در آینده دچار عوارض نشود زیرا در بسیاری از موارد این مسئله جبران پذیر نمی باشد.
  • در صورت پاره شدن و خارج شدن مواد داخلی پروتز سینه که این موارد نادر بوده و به ندرت اتفاق می افتد افراد مجبور به خارج کردن پروتز می شوند و بعد از گذشت مدت زمان کوتاه می توانند جراحی پروتز سینه را مجددا انجام دهند.

عوارض و فواید پروتز سینه

تنها عارضه ای که ممکن است ایجاد شود سفت شدن کپسول دور پروتز می باشد ولی با توجه به تاثیر زیبایی قابل قبولی که دارد برای بیماران کاملا پذیرفته شده می باشد . پروتز سینه ارتباطی به سرطان سینه ندارد افرادی که پروتز سینه انجام می دهند می توانند مانند افرادی عادی باردار شوند و هیچ گونه اختلالی در دوران شیردهی برای افراد ایجاد نمی شود و هیچ گونه ماده مضری از پروتز به شیر مادر ترشح نمی شود.

هزینه پروتز سینه

در مبحث مسائل زیبایی، هزینه ها بسیار اهمیت دارد . به غیر از ترس از بیهوشی دومین مسله تعیین کننده هزینه است . پزشک می تواند حدود قیمت ها را به بیمار اطلاع دهد و نمی توان قیمت دقیقی از جراحی را به ایشان اطلاع داد زیرا سیستم بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است . به طور کل تعیین قیمت ها بدون معاینه و ویزیت در اخلاق پزشکی نمی گنجد. همچنین هزینه پروتز سینه نسبت به نوع پروتزی که فرد استفاده می کند یا نوع عملی که برای وی درنظر گرفته می شود و همچنین از شهر یا کشوری نسبت به شهر یا کشور دیگر می تواند متغیر باشد .

بیشتر بخوانید
لیفت صورت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
(Visited 206 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =

Call Now Buttonتماس با ما