انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 عمل بینی 4 اهمیت پوستی بینی در جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

اهمیت پوستی بینی در جراحی زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

اهمیت پوستی بینی در جراحی زیبایی بینی

در جراحی زیبایی بینی به منظور ایجاد یک ظاهر ایده آل تغییراتی با استفاده از تکنیک های مختلف در اسکلت زیرین بینی و غضروف ایجاد می شود . بینی های که پوستی با ضخامت متوسط با سطحی صاف و سالم دارند بهترین نتایج را از جراحی بینی دریافت می نمایند.

جراحی بینی

پوست نازک

بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی پوست نازکتری دارند، که این امر موجب می شود تورم پس از جراحی سریعتر و کامل تر بهبود یابد، بینی های که پوست نازکی دارند ظرافت کاری های جراح را به خوبی نشان می دهند، با این وجود پوست بینی نازک در پوشاندن عیوب و نامنظمی های حتی جزئی ضعیف عمل می کند و در صورتی که جراح دقت کافی را  در حین جراحی نداشته باشد و اشکلاتی را در استخوان و غضرف بینی ایجاد نماید بدلیل اینکه پوست بینی نازک می باشد قابل مشاهده می شود که این امر موجب می شود که بیمار از نتیجه جراحی بینی ناراضی باشد . در نتیجه انتخاب یک جراح با تجربه در نتیجه جراحی بینی های که پوست نازکی دارند بسیار تاثیر گذار می باشد .

پوست ضخیم

برخی از افراد تصور می کنند که بزرگترین معضل در جراحی بینی پوست ضخیم بینی است، بینی های گوشتی دارای این ویژگی می باشند اما در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت نمایید و جراح با تجربه را انتخاب نمایید می توانید نتایج خوبی را از نتیجه این جراحی دریافت نمایید، بزرگترین عیب پوست های ضخیم نشان ندادن جزئیات کار کرده شده بروی غضروف و استخوان بینی می باشد که این امر موجب می شود بعد از جراحی در این نوع از بینی ها فرم طبیعی ایجاد شود . از معایب دیگر پوست ضخیم بینی می توان به تورم طولانی مدت اشاره کرد .  افرادی که پوست بینی ضخیمی دارند باید انتظارات معقولی داشته باشند و از جراح خود نخواهند که فرم فانتزی و عروسکی در بینی ایجاد نمایند زیرا ممکن است این توقع نابه جا موجب شود که شما از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب ننمایید، توصیه می شود در افرادی که دارای بینی گوشتی با پوست ضخیم هستند به جراح خود اعتماد کامل داشته باشند زیرا جراح در این زمینه تجربه بالایی دارد و هر آنچه که به صلاح بیمار باشد را در نظر می گیرد .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =