انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 پروتز 4 ترمیم بافت سینه با استفاده از پروتز سینه
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

ترمیم بافت سینه با استفاده از پروتز سینه

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

برخی از خانم ها به علت سرطان سینه بافت سینه های خود را از دست داده اند. دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک با استفاده از پروتز سینه می توانند بافت از دست رفته سینه را ترمیم کنند و ظاهر زیبایی را ایجاد نمایند . برای باز سازی سینه ها با استفاده از پروتز سینه در ابتدا وسیله بادکنکی مانند به نام متسع کننده در زیر عضله سینه و پوست به منظور اینکه پوست جای لازم را برای جایگذاری پروتز سینه پیدا کند قرار داده می شود. در این وسیله مقداری سرم نمکی تزریق می شود پس از آنکه پوست جای کافی را برای قرار گیری پروتز سینه پیدا کرد طی یک عمل کوچک متسع کننده از زیر عضله سینه خارج می شود و بعد از آن پروتز سینه به منظور حجیم کردن بافت سینه ها جایگذاری می شود.

ترمیم بافت سینه

 بهترین زمان ترمیم سینه چه موقع است؟

بهترین زمان ترمیم سینه در هرفردی متفاوت است بعنوان مثال در خانم هایی که تمام بافت سینه به علت سرطان سینه برداشته شده است پس از جراحی نیازبه رادیوتراپی است که در این صورت پزشکان ترجیح می دهند دوره درمانی پس از جراحی بطور کامل سپری شود و بعد از آن ترمیم و باز سازی بافت سینه با استفاده از پروتز سینه انجام شود.

آیا تنها را بازسازی سینه فقط پروتز سینه است؟

علاوه بر پروتز سینه می توان از نسج خود بیمار برای بازسازی بافت سینه ها استفاده کرد بعنوان مثال میتوان از پوست و چربی شکم و ناحیه پهلوها برای این بازسازی استفاده نمود در این روش در ابتدا نسج لازم از ناحیه های مورد نیاز گرفته می شود و به منظور باز سازی بافت سینه ها در محل خالی سینه جایگذاری می شود و بعد از آن عروق نیز پیوند زده می شود.

ترمیم پروتز سینه در چند جلسه درمانی انجام می شود؟

پس از جایگذاری پروتز یا نسج بیمار در محل خالی سینه ها، برای باز سازی سر سینه ها یک مرحله سرپایی دیگر نیز لازم است که این مرحله بعد از گذشت چند هفته انجام می شود. از پیوند پوست یا خالکوبی برای ایجاد هاله نوک سینه استفاده می شود.

آیا ترمیم بافت سینه در خانم هایی که مدت بسیاری از عمل جراحی آن ها گذشته است، قابل انجام است؟

بسیاری از خانم هایی که به علت سرطان سینه، بافت سینه خود را از دست داده اند دچار افسردگی می شوند و به ترمیم و باز سازی بافت سینه های خود فکر نمی کنند اما پس از گذشت مدتی که به زندگی طبیعی خود باز گشتند و سلامت کامل خود را بدست آوردند به فکر باز سازی و ترمیم بافت سینه خود می افتند. دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک بدلیل بهبود روحیه این بیماران از بازسازی بافت سینه ها استقبال می کنند و با استفاده از پروتز سینه فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد می نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بازسازی بافت سینه ها با استفاده از پروتز سینه می توانید از طریق راه های ار تباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =