انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 عمل بینی 4 جراحی قوز بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی قوز بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی قوز بینی

یکی از عمل های زیبایی که در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار می باشد عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد ، که در بسیاری از موارد قوز بینی علتی می باشد که افراد خواستار انجام این جراحی می شوند و می خواهند با انجام این جراحی قوز روی بینی خود را برطرف کنند ، روزانه افراد بسیاری تحت انجام این جراحی قرار می گیرند اکثر این افراد قبل از انجام این جراحی در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت می کنند و جراحی را انتخاب می کنند که بهترین نتایج را از جراحی زیبایی بینی خود دریافت می کنند و برخی دیگر در انتخاب جراح خود دقت نمی کنند و در نتیجه از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود رضایت کافی را کسب نمی کنند ، انتخاب یک جراح پلاستیک بینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد تا با بهترین نحو بینی شما را جراحی کند .در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با جراحی قوز روی بینی می پردازیم :

عکس قبل و بعد از جراحی بینی

رفع قوزو برآمدگی روی بینی در  فرم بینی و زیبایی صورت بسیار موثر می باشد و جذابیت چهره را چندین برابر می کند ، علت بروز این قوز استخوان و غضروفی است که در پشت بینی قرار دارد. دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک قبل از انجام جراحی زیبایی بینی از زوایای مختلف به بررسی آناتومی بینی می پردازد.

در حین جلسه مشاوره قبل از جراحی دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک علاوه بر اینکه بینی و قوز روی آن را مورد بررسی قرار می دهد به اجزای صورت نیز توجه می کند و میزان تناسب بینی با سایر اجزای دیگر صورت را در نظر می گیرد .

تشخیص قوز بینی

برای تشخیص، علت بروز قوز بروی بینی مورد بررسی قرار می گیرد، در کثر موارد علت بوجود آمدن قوز روی بینی بزرگ شدن استخوان و تیغه پشت بینی می باشد و در برخی از موارد علت بروز این قوز می تواند وارد شدن ضربه به بینی باشد . در برخی از موارد برای تشخیص دقیق تر از رادیولوژی برای عکس گرفتن از بینی استفاده می شود .

جراحی قوز بینی

در مواردی که قوز بینی خفیف باشد با تراشیدن سطح کمی از استخوان بینی مشکل برآمدگی روی بینی برطرف می شود . اما در مواردی که قوز و برآمدگی روی بینی زیاد باشد با کاستن از استخوان بینی قوز روی بینی برطرف می شود.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 13 =