دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 جراحی پره های بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی پره های بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

 جراحی پره های بینی

این جراحی بینی به منظور کوچک کردن پره های بینی صورت می­گیرد که با در نظر گرفتن نظر بیمار صورت می­گیرد و اگر بیمار نیاز به کوچک کردن داشته باشد جراحی توسط پزشک متخصص انجام می­شود.

جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی

در این روش برش های کوچکی کنار پره­های بینی فرد ایجاد می شود و توسط پزشک ماهر، پره های بینی کوچک می گردد. این جراحی با در نظر گرفتن لب، گونه و فرم صورت انجام می شود.

چگونگی تشخیص مشکل در پره های بینی

برای اینکه متوجه شوید که آیا پره های بینی نیاز به عمل جراحی دارند یا خیر باید به جراح متخصص مراجعه کنید. جراح بعد از انالیز اجزای صورت و با در نظر گرفتن فرم صورت و گونه، لب، چشم، نیمرخ و تمام رخ شما قبل از انجام جراحی تشخیص می دهد که بینی شما ایرادی دارد یا خیر.

چگونگی جراحی پره بینی

یکی از مشکلات ظاهری بینی بزرگ یا باز بودن پره های بینی بوده و در چهره فرد تاثیر گذار است به همین منظور جراحی بینی برای بر طرف کردن این مشکل پیشنهاد می شود. این جراحی به همراه جراحی رینوپلاستی انجام می­شود. برای انجام این جراحی باید به جراح بینی مراجعه کنید تا شما را در نوع جراحی بر روی بینی خود راهنماییتان کند.

در این نوع جراحی به دو روش می توان بینی را جراحی می کرد. روش اول با در نظر گرفتن فرم بینی از کنار پره های بینی برش زده و با توجه به فرم صورت بینی را کوچک می کنند. در نوع دوم جراحی بینی برشی از زیر بینی وبالای لب صورت می گیرد و در آن بینی به سمت بالا امده و کوچک تر می شود. این نوع جراحی بینی مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

مراقبت های بعد از جراحی پره های بینی

بعد از جراحی بینی و به دلیل وجود بیشترین تعداد غدد چربی در اطراف بینی مراقبت باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. بعد از جراحی با توجه به تجربه و تجویز پزشک داروهایی را مصرف نمایید تا به نتیجه مطلوب خود برسید.

عواملی که باعث تسریع روند  بهبود جراحی مهم است:

  • میزان مهارت و میزان بخیه زده شده در حین جراحی
  • جنس، نرمی، رنگ و ضخامت پوست خیلی مهم می باشد
  • نحوه انجام مراقبت های بعد از جراحی و استفاده از کرم های مخصوص توسط فرد می تواند از ایجاد گوشت های اضافی و یا جوش بر روی بخیه جلوگیری نماید.
بیشتر بخوانید
جراحی بینی طبق اصول زیبایی شناسی

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

(Visited 27 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 11 =

Call Now Buttonتماس با ما